MMA PLNajnowszeUFCOstre spięcie Edwardsa z Covingtonem na konferencji przed UFC 296. Brytyjczyk rzucił w rywala butelką [WIDEO]

Ostre spięcie Edwardsa z Covingtonem na konferencji przed UFC 296. Brytyjczyk rzucił w rywala butelką [WIDEO]

Wczoraj miała miejsce oficjalna konferencja prasowa promująca weekendową galę UFC 296. Na tym wydarzeniu kibice widzieli ostre spięcie Leona Edwardsa z Colbym Covingtonem. Obaj już w sobotę zawalczą o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC.

spięcie Edwardsa z Covingtonem na konferencji

Walka Edwards vs Covington jest walką wieczoru całego wydarzenia. Ale nie jest to jedyna walka mistrzowska na tej imprezie. Co-main eventem gali będzie starcie o mistrzowski pas wagi muszej Pantoja vs. Rovyal 2.

Kibiców czeka zatem bardzo ciekawe widowisko!

Ostre spięcie Edwardsa z Covingtonem na konferencji przed UFC 296

A skoro w walce występuje Colby Covington, to mamy gwarancję nie tylko świetnego widowiska sportowego, ale i pozasportowego. Wczoraj już mieliśmy kolejny przedsmak umiejętności prowokacyjnych Amerykanina.

Covington pojawił się na konferencji prasowej w stroju nawiązującym do czasów wojny rewolucyjnej w Stanach Zjednoczonych.

Potem w trakcie wymiany słownej między Edwardsem a Covingtonem doszło do sprzeczki. “Chaos” zaatakował Anglika używając argumentu o ojcu rywala, który w czasach, kiedy Edwards był młodym chłopcem, został zamorodowany.

Covington zapowiedział, że Leon Edwards spotka się w piekle ze swoim ojcem, na co Edwards zareagował z pełną agresją, rzucając w niego butelką z wodą.

Zobaczcie jak ta sytuacja wyglądała:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis