MMA PLDenis ZałęckiOstre słowa Załęckiego: Myślałem, że wyjdę z nim na solówkę i go rozpi*rdole w 10 sekund! [WIDEO]

Ostre słowa Załęckiego: Myślałem, że wyjdę z nim na solówkę i go rozpi*rdole w 10 sekund! [WIDEO]

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem przyznał, że naprawdę podczas drugiej konferencji High League 3 ledwo panował nad sobą. ”Bad Boy” zapewnia, że nie chciał przesadzić, bowiem w tej sytuacji nie doszłoby do sobotniej walki z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Ich starcie zobaczymy w najbliższą sobotę w Ergo Arenie.

Załęcki

Załęcki w High League zadebiutował na ostatnim evencie w Tauron Arenie, gdzie doszło do walki z Alanem Kwiecińskim. Tu również do wyjaśnienia był duży konflikt. Emocji i mocnych słów nie brakowało podczas konferencji, ”rundek” oraz ceremonii ważenia. Załęcki po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Zawodnik z Torunia miał rywala parę razy na deskach, ale Kwieciński pokazał charakter i wytrwał do ostatniego gongu.

Załęcki: Naprawdę ledwo co panowałem nad sobą!

Zobaczcie co powiedział Denis Załęcki tuż po konferencji High League 3.

Było ostro. Naprawdę ledwo co panowałem nad sobą, ale nie będę popełniał tego błędu, bo mnie zlinczują, że bije z partyzanta. Wolę szczerze… jakbym miał mu przyj**ać, to musiałbym go uszkodzić. Wiem, że by mi oddał, a jakbym mu przyj**ał tak jakbym chciał to po prostu nie byłoby co zbierać. Szczenę bym mu wyłamał czy coś tam innego, i by do walki nie doszło. A mi naprawdę zależy, żeby do tej walki doszło. Jakbym nie był przygotowany czy coś, to mógłbym go rozj**ać tutaj zaraz i by do walki nie doszło. Pokazałbym, gdzie jest jego miejsce, ale naprawdę udowodnię wszystkim. Przede wszystkim tym niedowiarkom, którzy nigdy mi nie wierzyli, że to nie jest ten Denis co był 2 miesiące temu, pół roku i 5 lat temu, więc zobaczycie nowego mnie w klatce.              

Cały wywiad poniżej:

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Okniński komentuje walkę Pudziana i nawołuje do rewanżu z Kołeckim! Co wy na to?

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po kapitalnym zwycięstwie Mariusza Pudzianowskiego (17-7). 45-latek już w pierwszej rundzie znokautował Michała Materlę (31-9). Prekursor MMA ma już nawet pomysł – kto mógłby być kolejnym przeciwnikiem Pudzianowskiego. Trener wskazał swojego podopiecznego Szymona Kołeckiego (10-1). Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu tego nie można wykluczyć?

Michał Kita z mocnym przesłaniem po KSW 70: Zrozumcie pseudo znawcy! Widzieliście?

Michał Kita (21-14-1) z ostrym przesłaniem w mediach społecznościowych. ”Masakra” apelował do ekspertów, dziennikarzy i znawców po gali KSW 70, która wczoraj odbyła się w Łodzi. Trzeba przyznać, że podczas tego wydarzenia nie brakowało niespodzianek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis