MMA PLKSWOstatni pogromca Daniela Skibińskiego podpisał kontrakt z KSW! Ekspert: Solidny transfer!

Ostatni pogromca Daniela Skibińskiego podpisał kontrakt z KSW! Ekspert: Solidny transfer!

Stało się! To już oficjalna wiadomość! Madars Fleminas, czyli ostatni pogromca Daniela Skibińskiego podpisał kontrakt z organizacją KSW! Łotysz będzie walczył w klatce polskiego giganta w świecie mieszanych sztuk walki.

pogromca Daniela Skibińskiego podpisał kontrakt z KSW

Fleminas wspomnianą walkę ze “Skibą” stoczył w lipcu tego roku na gali Cage Warriors 157 w Londynie. Łotysz pokonał naszego rodaka przez techniczny nokaut w drugiej rundzie, a zakończenie tego pojedynku wyglądało tak:

Ostatni pogromca Daniela Skibińskiego podpisał kontrakt z KSW

Teraz Fleminas może pochwalić się dołączeniem do europejskiego giganta. Łotysz oficjalnie będzie swoje kolejne walki toczył w okrągłej klatce Federacji KSW, o czym dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych:

Po tym angażu Federacja KSW zbiera pochwały. Swoje trzy grosze w postaci krótkiego komentarza zamieścił także ekspert od MMA z naszego podwórka – Bartłomiej Stachura, który jest właścicielem portalu Lowking.pl oraz ekspertem od walk w stacji Polsat Sport:

“Solidny transfer.” – napisał na portalu X.

“Łotewski Express” ma 35 lat i na koncie szesnaście stoczonych pojedynków. Jego rekord na ten moment wynosi 12 zwycięstw i 4 porażki. Większość wygranych pojedynków odnosił przed czasem. Na swoim rozkładzie – oprócz wspomnianego Daniela Skibińskiego – ma też takich zawodników jak: Jesse Urholin czy Aleksi Mäntykivi.

Wśród pogromców Łotysza znajdziemy znajome nazwisko. Jednym z zawodników, którzy wygrali walkę z nim jest Polak – Mateusz Figlak, który zwyciężył z Fleminasem przez poddanie w pierwszej rundzie.

Najprawdopodobniej w sprawie angażu tego zawodnika w szeregach polskiego giganta sukces może przypisać sobie dyrektor sportowy Federacji KSW – Wojsław Rysiewski, który odpowiada za kontrakty oraz matchmaking w tej organizacji.

Jak myślicie, jak daleko zajdzie Łotysz w Federacji KSW? Czy według Was możemy spodziewać się fajererków w walkach z jego udziałem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis