MMA PLNajnowszeKSWOśmiu zawodników z bonusami po XTB KSW 77! [WIDEO]

Ośmiu zawodników z bonusami po XTB KSW 77! [WIDEO]

Organizacja KSW okazała się niezwykle hojna po ostatniej tegorocznej gali. Zwykle bonusy otrzymuje czterech zawodników, tym razem podwojono tę liczbę!

Bonusy po KSW 77
Foto: KSW

Za nokaut wieczoru wyróżniono m.in. Patryka Kaczmarczyka, który już w pierwszej rundzie zastopował Pascala Hintzena. Polak najpierw zamroczył rywala ciosem na tułów a następnie serią kolan w klinczu dopełnił dzieła zniszczenia. Chyba jeszcze bardziej spektakularnie odprawił rywala Bohdan Gnidko. Ukrainiec również w pierwszej rundzie doskonale trafił Mădălina Pîrvulescu kopnięciem na głowę. Kolejne ciosy były już tylko dopełnieniem formalności. Gnidko wciąż pozostaje niepokonany a do dwóch zwycięstw w okrągłej klatce KSW potrzebował zaledwie 43 sekund łącznie.

Doceniono też poddanie Shamada Erzanukaeva. Świetnie wpiął się on za plecy Carla McNally’ego i zmusił rywala do odklepania. Coś pięknego wyczarował też Michał Domin. Będąc na plecach zaskoczył Patryka Likusa i poddał go trójkątem.

Znakomite widowisko zaprezentowali fanom rywalizujący o pas wagi półciężkiej Ibragim Chuzhigaev i Ivan Erslan. Przez pięć rund toczyli zacięty bój, w którym lepszy okazał się jednak broniący tytułu Rosjanin reprezentujący Turcję. Drugi wyróżniony pojedynek to także walka mistrzowska, w której zmierzyli się Sebastian Przybysz oraz Jakub Wikłacz. W tym wypadku pas zmienił właściciela. Wikłacz zdobył tytuł w wadze koguciej i rozstrzygnął trylogię z Przybyszem na swoją korzyść.

Bonusy po XTB KSW 77:

Nokaut Wieczoru: Patryk Kaczmarczyk, Bohdan Gnidko

Poddanie Wieczoru: Shamad Erzanukaev, Michał Domin

Walka Wieczoru: Ibragim Chuzhigaev vs. Ivan Erslan, Sebastian Przybysz vs. Jakub Wikłacz

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis