MMA PLNajnowszeKSWOsiem skończeń na jednej gali, czterech wyróżnionych – bonusy po KSW 76 rozdane [WIDEO]

Osiem skończeń na jednej gali, czterech wyróżnionych – bonusy po KSW 76 rozdane [WIDEO]

Na minionej gali KSW 76, która w sobotę odbyła się w Grodzisku Mazowieckim oglądaliśmy aż osiem skończeń w dziewięciu pojedynkach. Federacja KSW miała zatem poważną zagwozdkę w kontekście wyróżnień najefektowniej walczących zawodników. Ostatecznie jednak wyłoniono czwórkę fighterów, którzy zgarnęli bonusy po KSW 76.

Bonusy po KSW 76

To była bardzo udana gala polskiego giganta, a o efektowności imprezy niech świadczy skrót wyróżnionych akcji KSW 76.

Osiem skończeń na jednej gali, czterech wyróżnionych – bonusy po KSW 76 rozdane

“Podczas KSW 76 aż 8 z 9 pojedynków zakończyło się przez nokaut lub poddanie! Trudno było zatem wybrać, do kogo powędrują bonusy za najlepsze skończenia oraz walkę gali, ale ostatecznie trafiły one do… Zobaczcie sami!” – czytamy w zapowiedzi materiału:

Ostatecznie bonusy pieniężne po KSW 76 powędrowały do:

  • nokaut wieczoru: Artur Szczepaniak
  • poddanie wieczoru: Henry Fadipe
  • walka wieczoru: Maciej Kazieczko vs Francisco Barrio

XTB KSW 77 odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach. Ostatnie bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce i 9 innych krajach Europy wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej oglądajcie wydarzenia KSW na KSWTV.com.

Zobacz także:

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Kłopoty Fight Exclusive Night przed galą w Szczecinie. Z FEN 43 wypada Kuberski, wypada Janusz… Co teraz?

Niestety, kłopoty Fight Exclusive Night przed najbliższą galą w Szczecinie. Z rozpiski wydarzenia wypadają dwa bardzo ważne nazwiska – Piotr Kuberski i Wojciech Janusz, którzy mieli wystąpić na gali FEN 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis