MMA PLClout MMAOmielańczuk o walce z Załęckim: To jest pierwszy przeciwnik, któremu chcę zrobić krzywdę!

Omielańczuk o walce z Załęckim: To jest pierwszy przeciwnik, któremu chcę zrobić krzywdę!

Daniel Omielańczuk pojawił się na sobotniej gali Clout MMA 1 w Warszawie. Były zawodnik KSW i UFC został zaproszony do studia, gdzie Mateusz Kaniowski zapytał go oczywiście o nadchodzący pojedynek z Denisem Załęckim. Ponadto Omielańczuk po raz pierwszy pojawił się w roli, bowiem na gali był trzecim komentatorem.

Omielańczuk

Omielańczuk będzie chciał wrócić na odpowiednie tory i zrobić to w efektowny sposób. W ostatnim czasie Daniel po latach wrócił do największej organizacji w naszym kraju. Daniel stoczył trzy walki w KSW.

Kiedy pojawiła się informacja o podpisaniu kontraktu z reprezentantem WCA Fight Team wielu kibiców było przekonanych, że będzie to w końcu odpowiedni przeciwnik dla mistrza KSW – Phila De Friesa. Ostatecznie Omielańczuk nie zawalczył o pas. Daniel przegrał dwie walki. Było też zwycięstwo w Nowym Sączu, gdzie nie obyło się bez dyskusji. Omielańczuk pokonał wtedy na punkty Czecha – Michala Martinka.

Omielańczuk komentuje!

Daniel Omielańczuk pojawił się w studiu na gali Clout MMA 1. Mateusz Kaniowski zapytał oczywiście byłego zawodnika UFC o nadchodzące starcie z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. 

No nie spodziewałem się, ale wiesz tak naprawdę walczę ponad 20 lat, łącząc karierę amatorską i nigdy nie miałem przeciwnika, którego bym tak prywatnie nie lubił. To mój pierwszy przeciwnik, którego bardzo nie lubię (…) To jest pierwszy przeciwnik, któremu naprawdę chcę zrobić krzywdę, taką prawdziwą krzywdę.      

Powiem Ci uczciwie. Ja będę go traktował tak jak on na to sobie zasłużył. To nie jest tak, że ja to robię pod publikę i tak dalej. Zasłużył sobie na takie traktowanie, a nie inne. 

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis