MMA PLBoksOleksandr Usyk w mocnych słowach o Putinie: Gdybym miał broń…

Oleksandr Usyk w mocnych słowach o Putinie: Gdybym miał broń…

Oleksandr Usyk to mistrz wagi ciężkiej w światowym boksie, który dzierży pasy mistrzowskiego federacji WBA, WBO, IBF i IBO. Ukrainiec w obszernym wywiadzie udzielonym Super Expressowi opowiedział między innymi o horrorze wojny, której doświadcza jego naród.

Oleksandr Usyk w mocnych słowach o Putinie

Usyk to Ukrainiec i na własnym przykładzie może opowiedzieć o makabrycznych obrazkach, jakie mają miejsce w jego kraju od czasu najazdu Rosjan. Pięściarz we wspomnianej rozmowie jawi się jako wielki wróg Władimira Putina, czyli prezydenta Rosji, który stoi za decyzją o ataku na Ukrainę.

Oleksandr Usyk w mocnych słowach o Putinie: Gdybym miał broń…

Usyk nie ukrywa, że najchętniej zmiótłby Putina z powierzchni ziemi, a jego słowa dla Super Expressu doskonale oddają jego stosunek do przywódcy Rosji:

“Jakbym miał broń, tobym go zabił. A jakby nie było broni, tobym go udusił. Nie ma po prostu innego wyjścia. Ale ja po prostu nie chciałbym go spotkać, bo nie mam do tego człowieka żadnych odczuć. W ogóle żadnych. To po prostu czarna plama. – Co czułeś, kiedy dowiedziałeś się, że Rosjanie są w twoim domu pod Kijowem? – Chciałem, żeby ten dom wyleciał w powietrze. To prawda, nie kłamię. Chciałem, żeby w ten dom uderzyła jakaś rakieta i oni tam zostali. Dużo szkód narobili i pojechali.”

Całą rozmowę możecie zobaczyć TUTAJ -> Oleksandr Usyk: Rosjanie chcą ukraść naszą historię, zagrabić Ukrainę

Zobacz także:

Chael Sonnen krytycznie o walce Błachowicz-Pereira: Mamy tutaj do czynienia z dwoma narcyzami! Co wy na to?

Chael Sonnen (30-17-1) weteran największej organizacji na świecie niewątpliwe zaskoczył swoją ostatnią wypowiedzią. Amerykanin krytycznie wypowiedział się o zestawieniu w kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem (29-9-1), a Alexem Pereirą (7-2). Dużo na to wskazuje, że będzie to eliminator do walki o pas w wadze półciężkiej. Starcie odbędzie się dwudziestego siódmego lipca na gali UFC 291.

Amanda Nunes powinna zakończyć karierę? Zaskakujące słowa zawodnika UFC!

Anthony Smith (36-18) nie przestaję zaskakiwać! Co prawda w wywiadach, bo w klatce ostatnio mu nie idzie. Weteran UFC uważa, że Amanda Nunes (22-5) powinna rozważyć zakończenie kariery!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis