MMA PLJan BłachowiczChael Sonnen krytycznie o walce Błachowicz-Pereira: Mamy tutaj do czynienia z dwoma narcyzami!

Chael Sonnen krytycznie o walce Błachowicz-Pereira: Mamy tutaj do czynienia z dwoma narcyzami!

Chael Sonnen (30-17-1) weteran największej organizacji na świecie niewątpliwe zaskoczył swoją ostatnią wypowiedzią. Amerykanin krytycznie wypowiedział się o zestawieniu w kategorii półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem (29-9-1), a Alexem Pereirą (7-2). Dużo na to wskazuje, że będzie to eliminator do walki o pas w wadze półciężkiej. Starcie odbędzie się dwudziestego siódmego lipca na gali UFC 291.

Sonnen

46-latek ostatnie swoje zawodowe starcia toczył w organizacji Bellator. Sonnen w 2018 i 2019 roku przegrał przed czasem z Fedorem Emelianenko oraz Lyoto Machidą.

Sonnen trzy razy stanął przed szansą zdobycia pasa największej organizacji na świecie. Chael przegrał w wadze półciężkiej z Jonem Jonesem oraz dwa razy z Andersonem Silvą w wadze średniej.

Sonnen zaskoczył!

Chael Sonnen (30-17-1) niewątpliwie zaskoczył swoją ostatnią wypowiedzią odnośnie walki Jana Błachowicza z Alexem Pereirą.

Z zestawień typu ”kogo to obchodzi” – mamy walkę Jana Błachowicza z Alexem Pereirą. Nie chcę brzmieć jak kretyn, ale mamy tutaj dwóch gości, którzy nie umieją zainteresować fanów czymkolwiek. Po prostu tego nie mają. Musicie zrozumieć, że mamy tutaj do czynienia z dwoma narcyzami. Nigdy ich nie spotkałem, ale oni są bardzo narcystyczni. Fani połączyli fakty, że mamy tutaj gościa, który pokonał Adesanyę trzykrotnie i zawodnika, który wygrał z nim raz i była to bardzo bliska walka. Jest to także walka dwóch byłych mistrzów. Jeden z nich jest znany ze swojej siły ciosu, a drugi jest bardzo techniczny. Oni myślą, że świat o tym wie, ale tak nie jest. Widzowie, którzy oglądają gale co sobotę nie uważają, że jest to zbyt interesujące.

Alex będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po swojej pierwszej przegranej w amerykańskim gigancie. Pereira w natychmiastowym rewanżu przegrał przed czasem z wspomnianym Israelem Adesanyą.

Do walki Błachowicz-Pereira dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City. To nie koniec, bowiem będzie to co-main event. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia Justina Gaethje z Dustinem Poirierem.

Zobacz także:

Wiemy kiedy i z kim zmierzy się Dominik Pudzianowski w swoim debiucie! Co wy na to?

Tak to prawda – trzeci z braci Pudzianowskich zadebiutuje! O potencjalnym starcie Dominika Pudzianowskiego mówi się już od jakiegoś czasu. Teraz już z pewnością możemy ogłosić jego start w main evencie gali WOTORE 7, która dwudziestego trzeciego czerwca odbędzie się w Katowicach.

Arkadiusz Wrzosek chce walki ze Szpilą! Widzieliście?

Do starcia Wrzosek vs. Szpilka miało dojść już w styczniu bieżącego roku. Niestety kontuzja byłego pięściarza wyeliminowała go z tego pojedynku. Czy w najbliższym czasie dojdzie do hitowego starcia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis