MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA 4: Kolejna walka w wadze ciężkiej! Piechowiak wraca, rywalem nie będzie Bob Sapp!

Clout MMA 4: Kolejna walka w wadze ciężkiej! Piechowiak wraca, rywalem nie będzie Bob Sapp!

Już dziewiątego marca w Łodzi, a dokładnie w Atlas Arenie odbędzie się gala Clout MMA 4. Do karty walk została dodana kolejna walka w kategorii królewskiej. Będzie to dwóch debiutantów w organizacji! O pierwszej walce Piotra Piechowiaka mówiło się już w przypadku gali w Płocku, lecz wtedy z pojedynku wypadł Bob Sapp.

Piechowiak

Walka została przełożona, ale jak się okazuje ”Bestia” zmierzy się jednak z innym rywalem. Będzie nim dobrze znany z freak fightów – Sebastian ”Ztrolowany” Jaworski. W main evencie Lexy Chaplin stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Jedna z najbardziej popularnych influncerek zmierzy się z byłą mistrzynią FAME MMA – Martą Linkiewicz.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków jeśli chodzi o polskie freak fighty. Mowa o walce Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim.

Kolejna walka w wadze ciężkiej!

Będą mocne grzmoty w Atlas Arenie. Sebastian ”Ztrolowany” Nowak stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Jego przeciwnikiem będzie Piotr ”Bestia” Piechowiak.

Reprezentant Czerwonego Smoka swoją przygodę rozpoczął od trzech występów w FAME MMA, gdzie pokonywał choćby Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. ”Ztrolowany” wznowił swoją przygodę w 2022 roku, gdzie rozpoczęły się jego starcia w PRIME SHOW MMA. Sebastian pokonywał przed czasem Jakuba ”Hecmana” Rygiela i Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego, a na punkty Macieja Rataja. Ostatni pojedynek Nowaka z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem zakończył się decyzją NC (czyli walka nieodbyta).

Ostatni start Piotra miał miejsce na gali FAME MMA 12, gdzie mogliśmy być świadkami jednego z najcięższym zestawień w historii organizacji. Piechowiak przywitał w klatce debiutującego w MMA – Krzysztofa Radzikowskiego, który postanowił zamienić karierę strongmana na mieszane sztuki walki. ”Bestia” po pełnym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.Wcześniej Piechowiak wygrywał przed czasem z Piotrem ”Szelim” Szeligą oraz Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis