MMA PLNajnowszeMariusz PudzianowskiOkniński proponuje walkę syna z Pudzianowskim: Po przegranej Pudziana z Mamedem…

Okniński proponuje walkę syna z Pudzianowskim: Po przegranej Pudziana z Mamedem…

Mirosław Okniński ma pomysł na kolejny pojedynek swojego syna. Uznany trener chciałby zobaczyć walkę Adama z… Mariuszem Pudzianowskim. Przypomnijmy, że Okniński trenował weterana KSW do pierwszych zawodowych walk.

Pudzianowski

Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie. ”Łowca Skór” wystąpił wysoko w karcie PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Wstępnie Adam miał zmierzyć się z Normanem Parke. Powstało dużo zamieszanie i ostatecznie ”Stormin” nie stoczył drugiej walki w freakowej organizacji. Nowym przeciwnikiem Adama został były mistrz KSW – Artur ”Kornik” Sowiński.

”Kornik” nie zamierzał mocno ryzykować. Artur świetnie pracował jeśli chodzi o ciosy i kopnięcia na korpus. Już po pierwszej odsłonie widać było duże zaczerwienienie na korpusie syna Oknińskiego. Adam w drugiej rundzie miał swój moment, gdy mocnym ciosem rzucił na deski rywala, ale ”Kornik” szybko doszedł do siebie. Ostatecznie Sowiński po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mirosław Okniński ma pomysł!

Mirosław Okniński wskazał następnego potencjalnego rywala Adama Oknińskiego. Trener chciałby, aby doszło do walki Adama z Mariuszem Pudzianowskim!

WOJNA W KLATCE. Po przegranej Pudziana z Mamedem proponuje fajne zestawienie. Okniński vs Pudzianowski zobaczymy kto ma silniejszy cios, tam nie będzie biegania tylko wojna.

WOJNA W KLATCEPo przegranej Pudziana z Mamedem proponuje fajne zestawienie .Okninski vs Pudzianowski zobaczymy kto ma silniekszy cios tam nie bedzie biegania tylko wojna.

Posted by Mirek Okniński on Thursday, December 1, 2022

Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem dojdzie już siedemnastego grudnia. Będzie to main event XTB KSW 77 w Gliwicach.

Zobacz także:

Tyson Fury z bardzo mocną odpowiedzią na krytykę: Ile razy mieli rękawice na dłoniach?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) już w najbliższą sobotę stoczy kolejny pojedynek. 34-latek przed własnymi kibicami stanie przed trzecim starciem z Dereckiem Chisorą (33-12, 23 KO). Fury we wcześniejszych dwóch walkach pokonał Chisorę. ”Król Cyganów” postanowił mocno odpowiedzieć na słowa krytyki, które pojawiają się przy sobotnim zestawieniu.

Don Diego zawarł z Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką! Jest szansa, że się uda?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że zawarł z Damianem Janikowskim dżentelmeńską umowę przed walką na High League 5. Do ich starcia dojdzie już dziesiątego grudnia w Łodzi. Medalista olimpijski jest zdecydowanym faworytem. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się w formule MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis