MMA PLMateusz KubiszynOkniński ostro do Don Diego: Nie jesteś żadnym mistrzem! Jesteś chłopcem do wycierania podłogi!

Okniński ostro do Don Diego: Nie jesteś żadnym mistrzem! Jesteś chłopcem do wycierania podłogi!

Mirosław Okniński nie odpuszcza w mediach społecznościowych. Uznany trener w naszym kraju ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Kubiszynie. Okniński zapewnia, że ”Don Diego” nie jest żadnym mistrzem.

Okniński

Przypomnijmy, że Kubiszyn dostał propozycję walki na gali FAME MMA. Jak się okazuje miała to być walka z Adamem Oknińskim. Syn trenera w mediach społecznościowych zdradził, że była taka propozycja, ale ”Don Diego” ją odrzucił. Kubiszyn nie był gotowy na ten termin.

Mateusz to przede wszystkim mistrz organizacji GROMDA czy walki na gołe pięści. ”Don Diego” dostał propozycję z freak fightów, gdzie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Jedyna przegrana była w formule MMA ze zdecydowanie bardziej doświadczonym zapaśnikiem – Damianem Janikowskim. Zawodnik KSW ostatecznie wygrał po całym dystansie. Nie skończył przed czasem twardego Kubiszyna.

Okniński nie odpuszcza!

Mirosław Okniński ponownie w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiada się o Mateuszu Kubiszynie.

Adam Okniński ma rekord amatorskie MMA 18 wygranych – 7 przegranych, zawodowe MMA w zawodowym MMA 4 wygrane i 3 przegrane. Ostatnia przegrana to z Mistrzem KSW, a ty Don Diego masz w MMA 1 wygrana i 1 przegrana w MMA. Nie jesteś żadnym mistrzem, jesteś chłopcem do wycierania podłogi. Co do mojej moralności jest lepsza niż twoja, która jest tylko na pokaz pod media. Jakby afery w mediach nie było, dalej kumplowalbyś się z Szeliga a że szambo wylało – moralność ci się włączyła. Jakim gównem trzeba być żeby zostawić kolegę – sam to mówiłeś. 

Jesteśmy z Szeli kumplami tak Don Diego mówił kilka miesięcy Temu. Wiedząc co Szeli nawywijał, zrezygnował dopiero wtedy ze współpracy jak poszedł na niego hejt. Tu nie chodzi o moralność tu chodzi o zasady których król Gromdy nie ma.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis