MMA PLMateusz KubiszynOkniński mocno o Kubiszynie: On psychicznie nie jest gotowy na walkę z Adamem!

Okniński mocno o Kubiszynie: On psychicznie nie jest gotowy na walkę z Adamem!

Mirosław Okniński wypowiedział się o niedoszłej walce swojego syna z Mateuszem Kubiszynem. Co ciekawe takie zestawienie było planowane na jedną z gal FAME MMA, lecz ”Don Diego” ostatecznie nie był gotowy na ten konkretnie termin. Trener zapewnia, że Kubiszyn nie jest gotowy psychicznie na walkę z Adamem oraz na medialne starcie.

Okniński

Adam Okniński niespodziewanie w mediach społecznościowych zdradził, że mogło dojść do jego walki na FAME MMA z Mateuszem Kubiszynem.

Siemanko, wracamy właśnie z Krakowa. Miałem mieć mega newsa dla was. 20 listopada miałem się bić z mistrzem GROMDY ”Don Diego”. Ale wychodzi na to, że nasz mistrz chyba jednak się obawia, bo musi się mocniej przygotować i przekłada walkę o pół roku. Jak to jest? Co jest z tobą ”Don Diego”? Wydygałeś?Przypomnijmy, że Okniński ma już na swoim koncie jedną walkę w freak fightach. Miało to miejsce na gali PRIME SHOW MMA, gdzie miał początkowo zmierzyć się z Normanem ”Storminem” Parke. Były zawodnik UFC wypadł, a w jego miejsce w ostatniej chwili wszedł Artur Sowiński. ”Kornik” po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Okniński komentuje!

Mirosław Okniński w rozmowie z Arturem Przybyszem wypowiedział się o potencjalnej walce swojego syna Adama z Mateuszem Kubiszynem. Trener zapewnia, że ”Don Diego” nie jest na to psychicznie gotowy.

Wycofał się z tej walki. Dostał propozycję, powiedział, że nie chce, bo ma jakiś obóz, bo coś tam. Nie było dogadane, ale były rozmowy. Odrzucił ją, bo wie, że w MMA by przegrał. On psychicznie nie jest gotowy na walkę z Adamem i medialną walkę ze mną. On wiedział, co będzie i nie chce się bić z Adamem, gdzie ja będę go dojeżdżał codziennie. Wie, że przegra to psychicznie. Po co ma się męczyć chłop przez kilka miesięcy i słuchać o sobie codziennie. I tak będzie słuchał.
To już nie pierwsza mocna wypowiedź Mirosława Oknińskiego w stronę mistrza walk na gołe pięści.

Cieszę się, że zaatakowałeś. Nie wiesz co Ciebie czeka, taki hejt jak na Ciebie spadnie nigdy tego nie doznałeś. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie to hasło Kubiszyna – pisał jeszcze nie tak dawno Okniński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis