MMA PLNajnowszeBoksOjciec Tysona Fury wchodzi w mocną dyskusję z youtuberem: Zapomnij o moim synu! [WIDEO]

Ojciec Tysona Fury wchodzi w mocną dyskusję z youtuberem: Zapomnij o moim synu! [WIDEO]

Wiemy skąd u Tysona Fury (32-0-1, 23 KO) taka osobowość i talent do robienia show. Na wczorajszej gali w Dubaju doszło do dyskusyjnej sytuacji. John Fury czyli ojciec ”Króla Cyganów” starł się z youtuberem – Jakiem Paulem.

Fury

Przypomnijmy, że jeden z najbardziej popularnych youtuberów nie tak dawno prześmiewczo zwrócił się do Tysona.

Waga ciężka na mnie czekała. Gdzie jesteś, c***?” Najpierw rozprawię się 29 października z Andersonem Silvą, a potem ”Gruby Jake” przechodzi do wagi ciężkiej, Tysonie Fury, mój bracie z innej matki.

Paul ostatni pojedynek stoczył pod koniec października. Jake na dystansie ośmiu rund wypunktował byłego mistrza UFC – Andersona Silve. Brazylijczyk wylądował na deskach, ale wytrwał ciężkie chwile.

Dymy!

Takie pojawiły się na wczorajszej gali boksu w Dubaju. “Big John” po walce Tommy’ego Fury’ego postanowił wdać się w mocną dyskusję Paulem. W pewnym momencie Johna Fury trzeba było uspokoić, bowiem chciał on opuścić ring i ruszyć na youtubera.

Zapomnij o moim synu, jestem królem walk na gołe pięści. Mogę walczyć z Mikem Tysonem na śmierć i życie! – krzyczał Fury.

Całe nagranie poniżej:

John Fury jest irlandzkim byłym pięściarzem i zawodnikiem walk na gołe pięści. Najbardziej znany jest z tego, że jest ojcem dwukrotnego mistrza świata Tysona Fury’ego, a także zawodowego boksera i gwiazdy telewizji reality Tommy’ego Fury. 

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Co wy na to?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Don Kasjo o Załęckim: Ja mam co robić i jak widać on też! Ganiać na galach różnych ludzi! Widzieliście?

Kasjusz Życiński w rozmowie z TV Reklama ponownie został zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. ”Don Kasjo” nie ukrywa, że jest otwarty na takie zestawienie. Może to się nawet odbyć w małych rękawicach! Ponadto Kasjusz został zapytany o ostatni gorący temat z gali FAME MMA 16 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis