MMA PLBoksOgromna sprzedaż PPV na walkę Tysona! I to pokazową walkę Tysona!

Ogromna sprzedaż PPV na walkę Tysona! I to pokazową walkę Tysona!

Ogromna sprzedaż PPV na minioną walkę Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Organizatorzy tego pokazowego pojedynku, jak i całej imprezy chyba nie spodziewali się aż takiego zainteresowania wydarzeniem!

Przypominamy, że Mike Tyson powrócił do ringu w wieku 54 lat. Jego rywalem w pokazowym starciu był Roy Jones Junior. 51-letnia legenda światowego boksu. Ich starcie zakończyło się remisem po ośmiu dwuminutowych rundach.

Ogromna sprzedaż PPV na walkę Tysona! I to pokazową walkę Tysona!

Co ciekawe, walka Tysona z Jonesem Juniorem wygenerowała ogromne liczby sprzedaży PPV! Według informacji dziennikarza Dana Rafaela, sprzedaż PPV w USA na to wydarzenie wyniosła między 1 milion a 1,2 miliona subskrypcji!

Gala bokserska z walką pokazową między Tysonem a Jonesem Juniorem odbyła się w miniony weekend w Los Angeles. W drugiej walce wieczoru kibice obejrzeli pojedynek pięściarski między youtuberem Jakiem Paulem a byłym koszykarzem NBA Natem Robinsonem. To starcie przez nokaut wygrał Paul.

Co ciekawe wynik ten jest lepszy od wyniku sprzedażowego najgłośniejszej walki bokserskiej w wadze ciężkiej ostatnich lat! Starcie Deontaya Wildera z Tysonem Furym wykupiło bowiem.. 850 tysięcy ludzi!

Zobacz także:

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!

Polski sędzia w UFC: Po tej walce spotkałem się z największym hejtem w życiu!

Łukasz Bosacki to polski sędzia w UFC. Nasz rodak spełnia marzenia regularnie sędziując i punktując walki w największej lidze mieszanych sztuk walki na świecie.