MMA PLNajnowszePrime MMAOFICJALNIE: Paweł Jóźwiak odwołał się od decyzji sędziowskiej!

OFICJALNIE: Paweł Jóźwiak odwołał się od decyzji sędziowskiej!

Paweł Jóźwiak wziął sprawy w swoje ręce i złożył odwołanie od decyzji sędziowskiej – celem wyjaśnienia wszystkich nieścisłości – które powstały po jego pojedynku z Jackiem Murańskim na gali PRIME MMA 7 w Koszalinie.

Paweł Jóźwiak złożył protest
Foto: FAME MMA

Nie opadł jeszcze medialny kurz po sobotnim wydarzeniu organizacji PRIME MMA. W walce wieczoru Paweł Jóźwiak ponownie skrzyżował rękawice z Jackiem Murańskim.

Starcie samo w sobie– delikatnie rzecz ujmując – nie porwało. Celnych uderzeń było jak na lekarstwo, żaden z panów nie miał ochoty zbytnio ryzykować, wobec czego przez trzy rundy oglądaliśmy ringowe szachy.

Natomiast dużo ciekawiej zrobiło się w momencie, kiedy wywołano zawodników na środek klatki, aby ogłosić werdykt sędziów punktowych.

Ku zdziwieniu wszystkich to ręką Murana zawędrowała w górę. Oburzenia tym faktem nie ukrywał również Paweł Jóźwiak, który już w klatce oznajmił, iż zdecydowanie nie zgadza się z decyzją sędziów, co więcej, złoży protest.

ZOBACZ TAKŻE: Były mistrz KSW miał ofertę z freaków! Zrezygnował mimo lepszej kasy: Nie mam w głowie, by bić się z czubami

Jak powiedział, tak zrobił. Prezes FEN złożył oficjalny protest, w związku z czym piłka po stronie organizatorów oraz niezależnych sędziów punktowych. Ciężko na ten moment stwierdzić, czy rzeczywiście wpłynie to na wynik końcowy, jednak z pewnością nie można wykluczyć takiej opcji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis