MMA PLMateusz GamrotOFICJALNIE: Mateusz Gamrot potwierdza kolejną walkę w UFC! Są szczegóły!

OFICJALNIE: Mateusz Gamrot potwierdza kolejną walkę w UFC! Są szczegóły!

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

To już oficjalna wiadomość! Mateusz Gamrot potwierdza kolejną walkę w UFC. Były podwójny mistrz Konfrontacji Sztuk Walki podał w mediach społecznościowych szczegóły swojej następnej walki w oktagonie UFC!

“Gamera” czeka poważne wyzwanie w zawodowej karierze!

OFICJALNIE: Mateusz Gamrot potwierdza kolejną walkę w UFC! Są szczegóły!

Mateusz Gamrot już 10 kwietnia zmierzy się ze Scottem Holtzmanem. Starcie to odbędzie się w Las Vegas:

“Las Vegas Baby 😎🌪

Teraz już oficjalnie mogę powiedzieć – 10 kwietnia wracam do klatUFCUFC , a moim przeciwnikiem będzie doświadczony Scott Holtzman 😤🔥

Las Vegas Baby 😎🌪Teraz już oficjalnie mogę powiedzieć – 10 kwietnia wracam do klatUFCUFC , a moim przeciwnikiem będzie doświadczony Scott Holtzman 😤🔥

Posted by Mateusz Gamrot on Tuesday, March 2, 2021

Gamrot swój debiut w UFC odnotował 17 października. ”Gamer” w Abu Dhabi miał zmierzyć się z Magomedem Mustafaevem. Ostatecznie nasz reprezentant podjął wyzwanie w postaci również debiutującego Gurama Kutateladze (12-2). Polak po jednej z najlepszych walk w 2020 roku w światowym MMA przegrał z Gruzinem niejednogłośną decyzją sędziów.

Holtzman ostatni pojedynek stoczył w sierpniu w Las Vegas. Była to szybka porażka, bo już pod koniec pierwszej rundy poległ z rąk z Beneila Dariusha. Przed tą walką 37-latek mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Amerykanin przed czasem odprawił Dong Hyun Mę, a jednogłośną decyzją sędziów pokonał weterana Jima Millera.

Zobacz także:

FAME MMA 9: Nie brakuje chętnych by zastąpić Popka! Wielka kolejka do walki z Kizo!

Nie brakuje chętnych, aby zastąpić Popka Monstera (4-4)! ”Król Albanii” doznał poważnej kontuzji i tym samym jego występ jest niemożliwy. Trwa poszukiwanie nowego przeciwnika dla Patryka ”Kizo” Wozińskiego, który miałby mimo wszystko wystąpić na sobotniej gali FAME MMA 9.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.

Khamzat Chimaev kończy karierę w MMA! Zmagał się z powikłaniami po COVID-19!

Jeden z najlepiej prosperujących zawodników UFC, Khamzat Chimaev kończy karierę w MMA! Rosjanin reprezentujący Szwecję poinformował kibiców o zakończeniu swojej przygody ze sportem!