MMA PLkursy unibetObstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC Fight Night 103: Rodríguez vs. Penn

Obstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC Fight Night 103: Rodríguez vs. Penn

Po dwutygodniowej przerwie wraca UFC oraz wracają kupony przygotowane dla Was na podstawie kursów od naszego partnera, czyli firmy UNIBET. Grając z nami w poprzednich edycjach mieliście możliwość wygrania w sumie ponad 2 tysięcy złotych! Na dziś przygotowaliśmy dwa ciekawe zestawienia i jeden kupon mocno optymistyczny. Jak pójdzie nam tym razem? Grajcie z nami!

 


 

Nasz pierwszy kupon to naszym zdaniem najpewniejsze typy tej gali. Powracający i nadszarpnięty zębem czasu BJ Penn nie powinien stanowić większego zagrożenia dla mocno bijącego Rodrígueza. Przewidujemy tutaj zakończenie tej walki szybkie i brutalne. Druga walka to pojedynek Marcina Helda z Joe Lauzonem i przy dwóch tak dobrych grapplerach zdecydowaliśmy się tutaj obstawić zakończenie tego pojedynku przez decyzję. Trzecim pojedynkiem jest starcie Alexeia Oleinika z Viktorem Pestą. W tym wypadku dla nas dużym faworytem tego starcia jest Alexei Oleinik. W walce z Omielańczukiem zdecydowanie widać było u niego tzw. “ring rust”, teraz powinno być już dużo lepiej, a Pesta nie jest topowym zawodnikiem tej kategorii wagowej.

screenshot_1

Drugi kupon to dwa pojedynki, w których prawdopodobieństwo zwycięstwa jest również relatywnie duże. Pierwszy kurs to obstawienie decyzji w walce Pettis vs Moraga. W tej wadze decyzja to chleb powszedni i tak ten pojedynek zakończyć się również powinien. Drugi pojedynek to starcie Saunders vs Mcgee. Naszym zdaniem Saunders jest wszechstronniejszy, potrafi zaskoczyć, ma umiejętność kończenia walk, powinien go sprowadzać i skończyć w parterze albo trzymać do decyzji.

screenshot_2

Ostatni kupon z puli mocno optymistycznych to zwycięstwo BJ Penna, a konkretnie zwycięstwo przez poddanie. BJ powróci do korzeni nie będzie wchodził w wymiany z Rodríguezem, obali go, podda i wróci w pięknym stylu… Takiego przelicznika aż żal nie przetestować.

screenshot_3

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis