MMA PLkursy unibetObstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC 209

Obstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC 209

Foto: mmafighting.com

UFC 209 już dzisiaj, więc jest to czas na kolejny odcinek naszej serii, w której prezentujemy Wam kupony bukmacherskie oparte na kursach ze strony naszego partnera, czyli firmy UNIBET. Tradycyjnie postaramy się o zysk, który ostatnio choć był nieco mniejszy, nadal pojawia się przy każdym opisywanym przez nas wydarzeniu. Zapraszamy!


Na dzisiaj przygotowaliśmy dla Was 2 bardzo spokojne kupony. W pierwszym z nich postawiliśmy na dwóch faworytów o bardzo podobnych kursach. Przy wyborze Marcina Tybury trochę się wahaliśmy, przeciągnięty obóz przygotowawczy potrafi sprawić, że zawodnik nie pokazuje się z tak dobrej strony, jak powinien. Henrique ma na swoim koncie dwie kolejne wygrane, ale przeciwnicy pozostawiali wiele do życzenia. Ostatni świetny występ Marcina ostatecznie skłonił Nas do tego wyboru, liczymy na powtórkę. Wiadomo w jaki sposób może przegrać Overeem, wie też to on sam, powinien zatem zawalczyć bardzo zachowawczo. Hunt niestety zaczyna wyglądać coraz słabiej, zatem nie sądzimy, by był w stanie upolować Holendra swoim potężnym ciosem.

 

Drugi kupon również składa się z dwóch wydarzeń, jednak ułożony jest trochę inaczej, znajduje się na nim jeden “underdog” i jeden znaczny faworyt. Kurs na Landona Vannatę jest z pewnością nieco obniżony przez “hype” jaki się za nim ciągnie, jednakowoż ciągle widzimy w nim dosyć pewnego zwycięzcę. Drugi typ może nieco zaskakiwać, jednak patrząc w miarę obiektywnie na pierwszy pojedynek Woodleya z Thompsonem można uznać, że to “Wybraniec” ma więcej atutów po swojej stronie. Może znokautować Thompsona, może go też regularnie obalać.  Kurs wydaje się interesujący, zatem postawiliśmy właśnie na obecnego mistrza.

A jak prezentują się Wasze kupony na dziś? Zaprezentujcie je w komentarzach!

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.