MMA PLNajnowszeAnalizyObstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC 208

Obstawiaj z nami na UNIBET! Kupony na galę UFC 208

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do Was z naszymi propozycjami kuponów bukmacherskich. Ostatnia gala wyszła na niewielki, ale jednak plus, dziś chcemy osiągnąć większy profit, a poniższe kupony oparte na kursach ze strony UNIBET powinny nam w tym pomóc. Zapraszamy!


Pierwszy kupon składa się z czterech mocnych faworytów. Dustin Poirier  powinien być lepszym zawodnikiem od Jima Millera w każdej płaszczyźnie walki i spokojnie rozstrzygnąć ją na swoją stronę. Porażkę “Jacare” Souzy w starciu z Timem Boetschem można by śmiało nazwać wielką sensacją. Na tym kuponie stawiamy również na Glovera Teixeirę i Ryana LaFlare’a, nie są aż tak wyraźnymi faworytami w naszych oczach jak poprzednia dwójka, jednak jeśli zawalczą na swoim optymalnym poziomie, nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.

 

screenshot_5

 

Drugi kupon jest nieco bardziej ryzykowny i składa się z dwóch zdarzeń. Jednym z nich jest zwycięstwo Islama Makhacheva nad Nikiem Lentzem przez decyzję. Według nas style obu tych zawodników zrównoważą się w taki sposób, iż żaden z nich nie będzie potrafił skończyć pojedynku przed czasem, a że faworyzujemy 25-latka, to on znalazł się na poniższej grafice. Postawiliśmy również na nokaut w pojedynku Andersona Silvy z Derekiem Brunsonem, bez wskazywania zwycięzcy. Piekielny sierp lub mocne ground&pound Amerykanina oraz błysk stójkowego geniuszu legendarnego “Pająka” – wystąpienie przynajmniej jednej z tych rzeczy w co-main evencie UFC 208 jest bardzo prawdopodobne, więc kurs 2.00 wydaje się na tyle atrakcyjny, by umieścić go na kuponie.

 

screenshot_4

Tak prezentują się nasze propozycje kuponów. Jakie są Wasze? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis