MMA PLNajnowszeAnalizyArtur Szpilka w MMA? Jest fragment sparingu [WIDEO]

Artur Szpilka w MMA? Jest fragment sparingu [WIDEO]

Czy Artur Szpilka wystąpi kiedyś w MMA? Popularny w naszym kraju pięściarz ciągle ma propozycję z Federacji KSW i kusi kibiców swoim potencjalnym występem w walce w formule mieszanych sztuk walki.

Artur Szpilka w MMA

“Szpila” pokazał nawet w mediach społecznościowych fragment sparingu na zasadach MMA, który stoczył z innym pięściarzem Maciejem Sulęckim.

Artur Szpilka w MMA? Jest fragment sparingu

Szpilka przez ostatni czas zmagał się z kontuzją ramienia. Przeszedł nawet zabieg, który pomógł mu wrócić do sprawności. Pozytywną wiadomość odnośnie aktualnej formy w ręce “Szpila” potwierdził na Twitterze:

“Wrócili do pracy , koniec odpoczynku „chociaż i tak go nie bylo, to już styl życia „ z ręka coraz lepiej.”

Potwierdził też, że zrobił kilka treningowych rund z czołowym zawodnikiem wagi półciężkiej na świecie – Janem Błachowiczem:

Jednak największą uwagę wzbudziło wideo ze sparingu Szpilki w formule MMA. Mało tego, pięściarz oznaczył w filmie współwłaściciela Federacji KSW Martina Lewandowskiego, którego zapytał o recenzję jego poczynań.

Jak natomiast wyglądał owy sparing?

@martinksw może być @SuleckiMaciej

https://twitter.com/szpilka_artur/status/1293933826872246274

Zobacz także:

Przed FEN 29: zapowiedź walki Naruszczka vs Radakovic

Przed FEN 29: Marko Radakovic (10-3, 6 KO, 2 SUB) zmierzy się z Marcinem Naruszczką (19-9-2, 6 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Wojownik z Bałkanów zadebiutuje tym pojedynkiem w federacji FEN.

Piotr Strus ostro o FAME MMA! Zgadzacie się z tą opinią?

Piotr Strus już w następnym tygodniu wyjdzie do klatki ACA. Reprezentant WCA Fight Team postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis