MMA PLBoksNowy rywal Jake’a Paula na galę bokserską w Nowym Jorku! To syn byłego mistrza świata!

Nowy rywal Jake’a Paula na galę bokserską w Nowym Jorku! To syn byłego mistrza świata!

Tommy Fury jednak nie wystąpi w walce z amerykańskim youtuberem. Nowy rywal Jake’a Paula na galę bokserską w Nowym Jorku to zdecydowanie bardziej doświadczony przeciwnik niż pierwotny!

Nowy rywal Jake'a Paula na galę bokserską w Nowym Jorku

Jake Paul ogłosił w czwartek, że w swojej najbliższej walce zmierzy się z nowym przeciwnikiem – synem byłego mistrza świata wagi ciężkiej – Hasimem Rahmanem Juniorem.

Ich pojedynek odbędzie się 6 sierpnia w słynnej gali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Nowy rywal Jake’a Paula na galę bokserską w Nowym Jorku! To syn byłego mistrza świata!

Jake Paul anonsując swojego nowego rywala zaznaczył, że jest on większy, silniejszy, bardziej doświadczony i ma nokautującą siłę ciosu w porównaniu z Tommym Furym, któremu w występie na sierpniowej gali przeszkodziły problemy z uzyskaniem wizy uprawniającej do wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych.

Hasim Rahman Junior to syn słynnego mistrza wagi ciężkiej w boksie. Rahman Junior ma 31 lat i rekord zawodowych walk w postaci 12 zwycięstw i 1 porażki. W amatorstwie stoczył ponad 100 walk.

Jak myślicie, czy z nowym rywalem Jake Paul sobie poradzi w ringu?

Zobacz także:

Stifler w strachu? W sieci pojawiło się nagranie z treningu potężnego Bombardiera!

Serigne Ousmane Dia już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w Polsce. ”Bombardier” na zasadach MMA podczas PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. W sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka.

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis