MMA PLPiotr SzeligaSzeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO]

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO]

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Szeliga

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

”Szeli” jest przekonany, że ”Bombardier” nic nie potrafi. Ponadto Szeliga wytypował zbliżający się pojedynek.

Kto wygra? Bombardier czy Stifler? No kurwa! Przecież ten Bombardier to pic na wodę, fotomontaż. On nic nie potrafi. Moim zdaniem przed czasem wygra Stifler, a jak nie wygra, to on przegra sam ze sobą, z własną kondycją i wszystkim. Moim zdaniem Stifler to pewniaczek.

Szeliga ostro o Bombardierze!

Piotr Szeliga ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotnim co-main evencie PRIME SHOW MMA 2.

Skąd wiem, że Bombardier nic nie potrafi? Bo to kua wszystko widać. Jak ktoś trenuje, to wie kwa co jest pięć! On nic nie potrafi i niczego się nie nauczy. On przyjechał do Polski tylko i wyłącznie po to, żeby zarobić pieniążki i tyle. Znaleźli go, gdzieś kwa… w tych swoich zapasach w piasku może coś tam kwa robi, ma siły. Tam są inne zasady, trzymasz się za gacie i wywracasz. A tutaj jednak bijesz, bijesz mocno kuwa, bijesz! A druga sprawa taka, że nawet trenowanie sportów walki nie gwarantuje Ci – że będziesz umiał się bić czy umiała. Na to się składa wiele czynników przede wszystkim psychicznych. Trzeba mieć psychę, żeby się bić, a nie kwa trenować. Także z tym Bombardierem tak jak wam mówię – przyjechał zarobić tylko pieniądze, wiecie zrobić show. Kwa napompowali go mistrz jakichś tam sportów coś tam, kua wiecie, nie? Przyleciał kwa z rękami na jajach kwa wbiegł w Mariusza Pudzianowskiego, który trenuje już 10 lat – nawet więcej, więc darujmy sobie pytania w moją stronę skąd to wiem. Wiem jak się bije człowiek, który umie się bić, a jak się bije ten co nie umie się bić.    

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Wednesday, July 6, 2022

Zobacz także:

Ferrari zawalczy na High League z Bombą? Roślik: Oferta jest blisko miliona! [WIDEO]

To nie koniec dymów na linii Amadeusza Roślika z Pawłem Bombą. Niewykluczone, że już niebawem dojdzie do takiego starcia. Byłaby to gwarancja tak zwanych dymów. Popularny ”Ferrari” na swoim insta stories zdradził, że dostał świetną finansową propozycję z High League.

Krzysztof Włodarczyk o walce ze Szpilką w KSW: Masz jaja, zapraszam do boksu! Widzieliście?

Wielu kibiców jest ciekawych z kim zmierzy się Artur Szpilka w swojej drugiej zawodowej walce w MMA. Nie pierwszy raz wspomina się o potencjalnym starciu z doświadczonym pięściarzem Krzysztofem Włodarczykiem. Tu jest duży konflikt! ”Diablo” postanowił wypowiedzieć się o potencjalnej walce ze ”Szpilą” w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis