MMA PLNajnowszeFreak FightNowa freakowa organizacja! Poznaliśmy pierwsze nazwiska!

Nowa freakowa organizacja! Poznaliśmy pierwsze nazwiska!

No to zaskoczenie! Wydawało się, że przy tylu organizacjach nikt już nie zaryzykuje i nie ruszy z nowym projektem w 2023 roku. Jak widać dużo osób się myliło, bowiem w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowej freakowej organizacji. To jednak nie koniec, ponieważ poznaliśmy też pierwsze nazwiska.

Freaki

W ostatnim czasie nie brakuje nowych organizacji. Chociażby jesteśmy po pierwszej gali Pawła ”Trybsona” Trybały. Na Fist Universe kibice freak fightów zobaczyli szalony turniej w ”fistówkach”. Był też zapowiadany event Stars Fight MMA, ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

Póki co nie wiemy, kiedy odbędzie się pierwsza gala nowej freakowej organizacji.

Znamy pierwsze postacie!

Luxury MMA tak się nazywa nowa freakowa organizacja, która pojawia się na rynku. Póki co poznaliśmy pierwsze postacie i informacje, że gala ma się odbyć w Poznaniu.

Pierwszymi ogłoszonymi postaciami są Kacper Miklasz oraz Dawid ”Harnaś” Haras. ”Polish Machine” już w przeszłości zaczepiał Pawła ”Tybori” Tyburskiego i był chętny na starcie w freakowej organizacji. Miklasz ostatni pojedynek stoczył w Fight Exclusive Night.

”Harnaś” znany jest przede wszystkim ze swojego rekordu. Dawid w najbliższym starciu będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Aktualny jego rekord to 0-20.

Zobacz także:

GROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce! Widzieliście?

Simon Henriksen właśnie opuścił areszt. Duńczyk na insta stories zdradził, że zaczyna mocno trenować, bowiem czeka go kolejna walka w Polsce. Henriksen zdradził, że będzie to start na najbliższej gali GROMDA 12, która odbędzie się już trzeciego marca. W tym momencie jeszcze nie wiemy czy Simon wystartuje w extra fightcie czy w turnieju.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw! Co wy na to?

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis