MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce!

GROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce!

Simon Henriksen właśnie opuścił areszt. Duńczyk na insta stories zdradził, że zaczyna mocno trenować, bowiem czeka go kolejna walka w Polsce. Henriksen zdradził, że będzie to start na najbliższej gali GROMDA 12, która odbędzie się już trzeciego marca. W tym momencie jeszcze nie wiemy czy Simon wystartuje w extra fightcie czy w turnieju.

Henriksen

Duńczyk trenuje już od piątego roku życia. Jego styl bazowy to muay-thai. Simon reprezentuje klub Buddha Fight Academy. Ponadto jest chuliganemNew Gen Brøndby. Do tej pory Henriksen stoczył dziewięć pojedynków na gołe pięści. Duńczyk zyskał popularność po startach w King Of The Streets, gdzie odnotował pięć walk i kończył je efektownymi nokautami. Simon ustanowił również w wspomnianej organizacji rekord – najszybszego nokautu.

Simon pierwszy pojedynek w Polsce odnotował na gali WOTORE 4, gdzie zmierzył się z doświadczonym Michałem Pasternakiem. Bez zaskoczenia ”Wampir” w parterze szybko zakończył pojedynek przed czasem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego poddał rywala w 54 sekundy.

Będzie druga walka w Polsce!

Simon Henriksen jest już na wolności. Duńczyk opuścił areszt i szybko zdradził, kiedy i gdzie stoczy kolejny pojedynek. Simon wyjawił, że zawalczy na gali GROMDA 12.

Posted by Sztuki Walki on Wednesday, February 15, 2023

Simon o areszcie mówił na instagramie na początku stycznia.

40 dni aresztu W Storstrøm Blichersvej 1, 4840 Nørre Alslev wyjście 17 lutego.
POZOSTAŃ SILNY FULL FUCKING POWER

Zobacz także:

Trener Arrachionu Olsztyn mówi dlaczego warto trenować! To jest ważne przesłanie! Widzieliście?

Paweł Derlacz jeden z głównych trenerów Arrachionu Olsztyn w rozmowie z Rafałem Mazurowskim (NGF Champion TV) miał ważne przesłanie do młodzieży, ale nie tylko! Trener zdradził, dlaczego warto trenować sporty walki. Ponadto Derlacz podkreśla, że ważne jest po prostu trenowanie – nie zawsze przecież muszą to być sporty walki.

Don Kasjo typuje walkę Pudzianowski-Szpilka: Za dużo tam nie pokazał… Co wy na to?

Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem został zapytany o swój typ w starciu Pudzianowski-Szpilka. O takim zestawieniu mówi się już jakiś czas i niewykluczone, że dojdzie do niego jeszcze przed wakacjami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis