MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeNorman Parke o Pawle Tyburskim: Szuka atencji, jest jak zdesperowana prostytutka!

Norman Parke o Pawle Tyburskim: Szuka atencji, jest jak zdesperowana prostytutka!

Norman Parke już w sobotę stoczy swój kolejny pojedynek w Polsce. Tym razem ”Stormin” zawalczy w organizacji PRIME SHOW MMA. Parke w Gdyni zmierzy się z powracającym po dłuższej przerwie – Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim, który zapewnia, że będzie próbował zakończyć pojedynek przed czasem już w pierwszej rundzie!

Parke

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Już od jakiegoś czasu na linii Parke-Tyburski widzimy mocne słowa z obu stron. Paweł podkreśla, że to ”Stormin” pierwszy go zaczepił w mediach społecznościowych, a teraz unika walki, bo ma świadomość – że nie byłoby to łatwe starcie. Były zawodnik UFC podczas drugiej konferencji zapewnił, że się zgodzi jak.. ”Tybori” poliże jego buta.

Zobaczcie co powiedział Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim o potencjalnej walce z Parke.

On wie, że tego nie zrobię, to tylko ucieczka przed tą walką. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem freakiem jak inne freaki, z którymi walczył. Wie, że przygotowuję się jak zawodowiec. Wie, że ciężko trenuję i wie, że jestem gabarytowo bardzo duży jak dla niego. Wie, że to wcale nie byłoby, jak on mówi ”easy money”. Ma bardzo dużo do stracenia i ucieka w ten sposób. Nie mówię, że jestem lepszym zawodnikiem od niego, bo pewnie nie jestem. Wierzę w siebie na tyle, że mógłbym z nim wygrać, nawet nie mając takiego doświadczenia jak on. Widzę to w jego oczach, że on się boi.

Parke: Po walce będzie mógł mówić, że wytrwał jedną rundę z zawodowcem!

Norman Parke w rozmowie z kanałem ”Koloseum” w mocnych słowach wypowiedział się o Pawle Tyburskim, który liczy na takie starcie w niedalekiej przyszłości. ”Stormin” zapewnia, że jest to kolejny freak, który będzie się cieszył i uważał za sukces, gdy przetrwa pierwszą rundę.

Paweł? To jest jego imię? Myślałem, że ma na imię kobieta. Myślałem, że to po prostu duża kobieta. Tak wygląda. Dla mnie to kobieta. Ma wszędzie wstrzyknięty botoks, sztuczne zęby. Całe jego ciało jest sztuczne. Nie wiem, jak on może myśleć, że profesjonalny zawodnik, który bił się w Las Vegas, dwa razy w Brazylii, z najlepszymi w Polsce, będzie bał się kogoś z trzema walkami.Szuka atencji, jest jak zdesperowana prostytutka na ulicy czerwonych latarni: ”Chodźcie, potrzebuję pieniędzy. Niech mnie ktoś wyru**a”. Nie ma problemu. Jak będzie leżał na macie, wbiję mu łokieć w twarz. Po walce będzie mógł mówić, że wytrwał jedną rundę z zawodowcem. Będzie mógł tylko się chwalić, ile wytrzymał, ile przetrwał.

Zobacz także:

Stifler w strachu? W sieci pojawiło się nagranie z treningu potężnego Bombardiera!

Serigne Ousmane Dia już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w Polsce. ”Bombardier” na zasadach MMA podczas PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. W sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka.

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis