MMA PLMarcin NajmanNikola Milanović ostro reaguje na wpisy Marcina Najmana: Ty d*bilu! 

Nikola Milanović ostro reaguje na wpisy Marcina Najmana: Ty d*bilu! 

Nikola Milanović nie wytrzymał i postanowił mocno zareagować na wpis Marcina Najmana. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wspomniał o byłym rywalu Mariusza Pudzianowskiego. 

Najman

Nikola (0-1) niespodziewanie zadebiutował w klatce KSW, gdzie w walce wieczoru KSW 59 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Serb wszedł na zastępstwo za Bombardiera… kilka godzin przed walką! 42-latek przegrał pojedynek jednak zaskarbił sobie wielu fanów, którzy od tamtej pory czekają na powrót swojego ulubieńca.

Milanović reaguje na wpis Najmana!

Wszystko rozpoczęło się od wpisu Marcina Najmana.

Fame MMA , KSW i Gromda nie zatrudniają przestępców. Tak twierdzą . Żeby była jasność, mnie to nie przeszkadza, jak ktoś odsiedział karę, ma prawo wrócić do społeczeństwa.Tylko skala hipokryzji mnie poraża Kanał Sportowy patronuje przestępcom. A Krzysio ani słowa.

Nikola Milanović postanowił zareagować i w mocnych słowach odpowiedzieć Najmanowi.

Marcin Najman Ty debilu! Ja nie dostałem wyroku, w tej sprawie zostałem uniewinniony.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot nie zgadza się z werdyktem w walce Mańkowski-Ziółkowski! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (20-1) pojawił się wczoraj w narożniku Borysa Mańkowskiego (22-9-1). ”Tasmański Diabeł” podczas KSW 66 w Szczecinie stanął przed szansą zdobycia pasa wagi lekkiej. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Marianem Ziółkowskim (24-8-1).

High League 2: ”Super Mario” podkręca! Karwat ustala rywalowi wizytę w psychiatryku! [WIDEO] Widzieliście?

Już piątego lutego w Tauron Arenie Kraków odbędzie się gala High League 2. Konrad Karwat zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis