MMA PLNajnowszePolskie MMAKamil Waluś nieudanie powrócił do MMA! Został znokautowany w 10 sekund! [WIDEO]

Kamil Waluś nieudanie powrócił do MMA! Został znokautowany w 10 sekund! [WIDEO]

Były zawodnik KSW, Kamil Waluś, powrócił do klatki po 5-letniej przerwie. Powrót do zawodowego sportu nie okazał się dla niego łaskawy.

Nieudany powrót do MMA Kamil Waluś znokautowany
Foto: YouTube

Niestety, nie trzeba było długo czekać na werdykt – “Augustowski Drwal” w kilkanaście sekund został dość brutalnie znokautowany. Po przestrzeleniu prawego sierpowego, przeciwnik potraktował jego głowę w identyczny sposób. Zanim sędzia przerwał walkę, Karolowi Żołowskiemu udało się jeszcze kilkukrotnie uderzyć Kamila Walusia w parterze.

Obecnie z rekordem 4-5, Kamil Waluś powrócił na scenę MMA po 5 latach nieobecności i zrzuceniu 86 kg w ciągu ostatniego roku. Walka na Mazurskiej Gali MMA miała być dla niego walką na przetarcie, na dodatek wynagrodzenie miało być niematerialne. Kamil Waluś jako zapłatę przyjął po prostu możliwość zawalczenia i powrót do formy. O jego powrocie pisaliśmy wcześniej już tutaj. We wcześniejszych latach występował dla KSW. W ciągu 2 lat zanotował tam 3 wygrane i 2 przegrane. Ostatnią porażkę doznał z rąk Marcina Gułasia na gali Extreme Fight Cage 2 w 2014 roku.

Reprezentant Berserkers Team MMA Suwałki, Karol Żołowski (1-0), bardzo udanie zadebiutował w swoim pierwszym zawodowym pojedynku. Poprzednio mierzył się w pojedynku amatorskim z Tomaszem Smoluchem na gali MMA Cup 13: Białystok 2019 pod koniec września tego roku. Z takim startem na pewno może liczyć na dobre propozycje walk.

Pozostaje zatem pytanie, co będzie dalej z Walusiem, czy znowu zniknie na kilka lat, czy ta porażka będzie dla niego motywacją do dalszych działań?

Walka Kamila Walusia z Karolem Żołowskim:

materiał filmowy portalu MMANews.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis