MMA PLNajnowszeTitan FCNiepokonany Słoweniec nowym mistrzem kategorii półśredniej Titan FC [WIDEO]

Niepokonany Słoweniec nowym mistrzem kategorii półśredniej Titan FC [WIDEO]

Na gali Titan FC 50 w Fort Lauderdale na Florydzie Pas kategorii półśredniej zdobył Uroš Jurišic (8-0). Po zaledwie 94 sekundach pojedynku poddał przez gilotynę Jose Caceresa (14-8).

Foto: American Top Team

Co ciekawe Caceres to jedyny zawodnik, który pokonał jak dotąd czołowego zawodnika kategorii półśredniej UFC Kamaru Usmana (13-1).

Jurišic to 25-letni Słoweniec, który trenuje w American Top Team. W związku z tym zawodnik brał udział w The Ultimate Fighter: American Top Team vs. Blackzilians, czyli 21. sezonie TUF-a. Przegrał wtedy z Luizem Firmino (20-9). Walka w programie odbywała się jednak na dystansie dwóch rund i nie jest wliczana do oficjalnego rekordu zawodnika.

W zeszłym roku mogło dojść do pojedynku Jurišicia z Roberto Soldiciem (13-3), który dzierżył wtedy pas chorwackiej organizacji Final Fight Championship. Ostatecznie jednak do walki nie doszło, ponieważ chorwacki “Robocop” zdecydował się na pojedynki w innych organizacjach.

Good fight?!??!?!💥🙈💥👊💥FFC belt -77kgUros Jurisic(6-0) vs Roberto Soldic(8-2)

Posted by Uros Jurisic on Wednesday, March 1, 2017

Dzisiejsze zwycięstwo Jurišicia siódme skończenie walki przed czasem w jego ośmiu walkach (3 KO/TKO, 4 SUB). Aż 6-krotnie pojedynki te nie wychodziły poza pierwszą rundę.

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis