MMA PLNajnowszeFreak FightNiecodzienna walka na gali freakowej w Czechach! Kobieta przewróciła się chcąc złapać rywalkę [WIDEO]

Niecodzienna walka na gali freakowej w Czechach! Kobieta przewróciła się chcąc złapać rywalkę [WIDEO]

Niecodzienna walka wydarzyła się w miniony weekend na gali freakowej w Czechach. Kibice oglądający galę Red Face zobaczyli jak ociężała kobieta przewróciła się chcąc złapać swoją mniejszą rywalkę.

walka na gali freakowej w Czechach

Wspomniana sytuacja miała miejsce – jak już wspomnieliśmy – na gali Red Face w Pradze. Organizatorzy tego wydarzenia przygotowali kibicom starcie pań w postaci pojedynku Reginy Labajovej z Lucie Kotlárovą.

Zakończenie tego pojedynku było nieco zaskakujące.

Niecodzienna walka na gali freakowej w Czechach! Kobieta przewróciła się chcąc złapać rywalkę

W sieci krąży pocięty fragment tego pojedynku, który sugeruje, że cięższa zawodniczka padła na matę przewracając się przy próbie złapania swoje rywalki.

Rzeczywiście jednak było tak, że kobieta po obaleniu się, które miało miejsce w pierwszej rundzie, wstała i kontynuowała walkę. Zakończenie starcia kibice zobaczyli dopiero w drugiej odsłonie, kiedy to ociężała kobieta została zasypana ciosami przez przeciwniczkę.

A Wy jak myślicie – czy kiedykolwiek na gali freakowej w Polsce zobaczymy walkę z udziałem osoby ciałopozytywnej z rywalką o standardowym wyglądzie zawodniczki mieszanych sztuk walki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis