MMA PLLFNNiebezpieczne dziewczyny w Krakowie!

Niebezpieczne dziewczyny w Krakowie!

W ten weekend zawodniczki żeńskiej organizacji sportów walki Ladies Fight Night można spotkać w Krakowie. Fighterki pojawiły się na planie nowego teledysku Drużyny Mistrzów a w niedzielę wezmą udział w otwartym treningu w Centrum Sportów Walki Nowa Huta!

Na planie klipu

W piątek, 9 utalentowanych zawodniczek MMA i K-1, wzięło udział w zdjęciach do nowego teledysku Drużyny Mistrzów. „Sportowa Dama” będzie kolejnym zilustrowanym utworem z wydanej pod koniec 2016 roku płyty pt. „Moc motywacji”.

Skąd obecność zawodniczek Ladies Fight Night na planie? Po pierwsze LFN jest patronem i przyjacielem Drużyny Mistrzów. Po drugie, idea, jaka przyświecała produkcji płyty to stworzenie zbioru hitów motywacyjnych, które można śmiało wykorzystać, jako wsparcie podczas treningu. A zawodniczki LFN spotykają się w ten weekend w Krakowie właśnie po to, by trenować!

Otwarty trening

Gospodarzem weekendu jest Sebastian Jagielski, trener i sędzia z Centrum Sportów Walki Nowa Huta. W sobotę zaplanowano zamknięte sesje treningowe tylko dla zawodniczek Ladies Fight Night. Natomiast w niedzielę odbędzie się trening otwarty dla wszystkich dziewczyn trenujących sporty walki, które chciałyby spróbować swoich sił na macie i w ringu z zawodowymi fighterkami. Start godz. 9:00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, wymagany jest wcześniejszy kontakt z Centrum Sportów Walki.

LFN

Ladies Fight Night to pierwsza i jedyna w Europie organizacja sportów walki tylko i wyłącznie kobiet. W 2016 roku organizacja świętowała swoje pierwsze urodziny z 4 udanymi galami na koncie. W tym roku organizacja zamierza jeszcze podkręcić tempo.

W Krakowie pojawiły się wszystkie zawodniczki organizacji: Hanna Gujwan, Patrycja Krawczyk,  Monika Bohn, Katarzyna Sadura, Sylwia Juśkiewicz, Katarzyna Posiadała, Judyta Rymarzak i Weronika Zygmunt. Gościnnie na planie klipu i w treningach udział wzięła również zawodniczka MMA Katarzyna Lubońska.

Informacja prasowa www.lfn.com.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis