MMA PLNajnowszeGROMDANie KSW, a GROMDA! Hector Lombard zawalczy w Polsce, wiemy kto może być rywalem!

Nie KSW, a GROMDA! Hector Lombard zawalczy w Polsce, wiemy kto może być rywalem!

Hector Lombard oficjalnie został nowym zawodnikiem organizacji GROMDA. Do debiutu być może dojdzie już na następnej 15 edycji.

Lombard

Nazwisko Lombard w ostatnim czasie coraz częściej padało w kontekście walki w największej organizacji w naszym kraju. Okazało się, że Kubańczyk był jedną z opcji jako rywal Mameda Khalidova na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Ostatecznie organizacja postanowiła, że podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza stoczy trylogię z Scottem Askhamem.

Kubańczyk ma na swoim koncie walki na gołe pięści, w których pokazywał się z efektownej strony kończąc przed czasem chociażby Kendalla Grove. W ostatniej walce na gołe pięści musiał uznać wyższość Lorenzo Hunta. Była też walka w formule bokserskiej w organizacji Oktagon MMA.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Lombard został zauważony w organizacji Bellator, gdzie kończył swoich rywali w brutalny sposób. Kubańczyk zadebiutował w UFC i stoczył tam dwanaście walk i tylko trzy zwyciężył. Warto zaznaczyć, że Hector mierzył się z takimi zawodnikami jak Dan Henderson, Jake Shields czy Nate Marquardt.

Kibice również zapamiętają na długo błyskawiczny nokaut w wykonaniu Lombarda. Mowa o walce z dobrze znany w naszym kraju Jay’em Silvą.

Kto będzie rywalem Lombarda?

Już wczoraj w mediach społecznościowych organizacja GROMDA poinformowała o walce Hectora Lombarda. Kubańczyk pojawił się na wczorajszej gali, gdzie z bliska mógł zobaczyć całą otoczkę oraz walki na gołe pięści.

Legenda MMA, Hector Lombard!Witamy w elitarnej rodzinie GROMDA.GROMDA 14 Już DZISIAJ o 20:00!NA ŻYWO w PPV na…

Posted by Gromda on Friday, September 8, 2023

Tuż po gali Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany z kim mógłby zmierzyć się Lombard.

No tak Lombard przyjechał i tutaj mamy pomysł na walkę z Bartłomiejem Domalikiem czy z innym zawodnikiem. Mamy coś na oku. Wiadomo, że wagowo pasuje też do ”Scarface’a” czy do innych zawodników. Ja tu dzisiaj nie chce mówić, że jego rywalem będzie Domalik, ale myślę, żeby budować Bartka i pokazać Lombarda dla kibiców to myślę, że taka walka byłaby niezłym zestawieniem. Nie chcę deklarować. Jest jakiś plan.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis