MMA PLNajnowszeFAME MMANie będzie walki Konopskyy vs Dubiel! Youtuber dementuje fejka Szalonego Reportera!

Nie będzie walki Konopskyy vs Dubiel! Youtuber dementuje fejka Szalonego Reportera!

Wygląda na to, że Szalony Reporter ponownie się mylił! Nie będzie bowiem walki Konopskyy vs Dubiel, która według zapowiedzi Szalonego Reportera miała odbyć się na jednej z przyszłorocznych gal FAME MMA. Informację tę zdementował osobiście Konop.

Nie będzie walki Konopskyy vs Dubiel

Wczoraj w sieci zawrzało, kiedy pojawiły się informacje o planowanej walce Konopskyy vs Dubiel, która miałaby być wyjaśnieniem na konferencjach i w klatce afery Pandora Gate, która dotknęła bezpośrednio Dubiela, a którą rozkręcił wspomniany Konopskyy i Sylwester Wardęga.

Więcej o planowanej walce Konopa z Dubielem pisalismy poniżej:

Nie będzie walki Konopskyy vs Dubiel! Youtuber dementuje fejka Szalonego Reportera!

Wygląda jednak na to, że Szalony Reporter ponownie się mylił wypuszczając tak głośnego niusa w polski internet.

Mikołaj Tylko, bo tak rzeczywiście nazywa się Konopskyy, zdementował informację puszczoną przez Reportera w jego podcaście:

“Dementuje fejka którego wczoraj puścił szalony reporter nt. mojej rzekomej walki z Dubielem. Przyjął do „wiadomości”i ale nie sprostował więc ja to robię! Wesołych świąt dla was”

Wygląda więc na to, że Mikołaj Tylko w klatce FAME MMA nie pojawi się w najbliższym czasie. Na pewno nie w walce z Marcinem Dubielem. Przypominamy, że Konopskyy wystąpił na gali FAME MMA 15, gdzie przegrał z Xayoo w walce na zasadach K-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis