MMA PLNajnowszeNick DiazNick Diaz przed UFC 266 i rewanżem z Robbiem Lawlerem: Nie wiem dlaczego ten rywal, powinienem dostać Usmana!

Nick Diaz przed UFC 266 i rewanżem z Robbiem Lawlerem: Nie wiem dlaczego ten rywal, powinienem dostać Usmana!

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie Nick Diaz przed galą UFC 266 udzielił długiego (i zapewne na trzeźwo!) wywiadu stacji ESPN, w którym opowiadał o zbliżającym się rewanżu z Robbiem Lawlerem.

Nick Diaz UFC 266

Diaz przyznał, że tak naprawdę nie wie dlaczego to właśnie “Bezwzględny” stanie na przeciwko niego w oktagonie. Jego zdaniem powinna być to walka z mistrzem wagi półśredniej UFC Kamaru Usmanem.

Nick Diaz przed UFC 266 i rewanżem z Robbiem Lawlerem: Nie wiem dlaczego ten rywal, powinienem dostać Usmana!

“Wchodzę tam, żeby wygrać. Czy czuję się pewny siebie? Nigdy tak nie czuję, zawsze wchodzę z nastawieniem, że zostanę poturbowany w oktagonie. W każdej walce tak się czułem. Tutaj jest podobnie. Nawet jak wygram, to będę zapewne bardziej zdemolowany niż Robbie Lawler.

W ogóle, to nie wiem dlaczego Lawler. Ja pokonałbym Usmana. Będę w lepszej pozycji w walce z Usmanem, kiedy tylko pokonał Lawlera. W sumie to nie wiem dlaczego ten rywal, nie wiem dlaczego dali mi Lawlera. Nie wiem dlaczego to robię. Ta walka nie powinna się wydarzyć. Ten, kto doprowadził do tej walki jest idiotą. Powinni dać mi Kamaru Usmana.”

Przypominamy, że Nick Diaz nie walczył w oktagonie od stycznia 2015 roku, kiedy to rywalizował z Andersonem Silvą będąc na prochach (prochami wówczas określano marihuanę, która była obecna w dużym stężeniu w jego krwi).

Mimo długiej absencji, Diaz ciągle jest przekonany o swojej wartości i dalej celuje w mistrzowski pas UFC, którego nigdy nie zdobył.

Pierwszy krok ku niemu może wykonać już w najbliższą sobotę 25 września na gali UFC 266.

Zobacz także:

„Bombardier” ponownie rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Starcie kolosów na KSW 64 w Łodzi

Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku na gali KSW 59, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 10 KO) z Bombardierem (2-0, 2 KO) będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Borys Mańkowski o UFC: Obecnie jeszcze musiałbym dostać dobre siano!

2 października podczas FAME MMA 11 do zawodowych startów wróci Borys Mańkowski. Co jednak szykuje po walce z Normanem Parke? Atak na pas KSW w wadze lekkiej, a może ekspansję za ocean do organizacji UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis