MMA PLNajnowszeDana WhiteNevada usuwa marihuanę z listy zakazanych substancji, Dana White zapowiada… powrót Nicka Diaza!

Nevada usuwa marihuanę z listy zakazanych substancji, Dana White zapowiada… powrót Nicka Diaza!

Przełomowe informacje dla wielu zawodników MMA! Stan Nevada usuwa marihuanę z listy zakazanych substancji, przez którą w ostatnich latach wielu zawodników narobiło sobie kłopotów. Automatycznie także pojawiły się konkretne informacje o powrocie Nicka Diaza!

Dana White

Wiadomość o powrocie do oktagonu jednego z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie podał prezes UFC, Dana White.

Nevada usuwa marihuanę z listy zakazanych substancji, Dana White zapowiada… powrót Nicka Diaza!

Szef UFC w rozmowie z TSN zapowiedział walkę byłych mistrzów organizacji Strikeforce.

Nick Diaz podejmie w niej Robbiego Lawlera. Według nieoficjalnych jeszcze wiadomości starcie to ma być walką wieczoru gali UFC 266, która zaplanowana jest na dzień 25 września w Las Vegas.

Obecnie obie strony finalizują kontrakty na tę walkę. Starcie Diaz vs Lawler będzie rewanżem za pojedynek, który wydarzył się w 2004 roku na gali UFC 47. Tam Diaz znokautował “Bezwzględnego” w drugiej rundzie.

Wrześniowa walka będzie dla Nicka Diaza pierwszą stoczoną od stycznia 2015 roku, kiedy to przegrał decyzją sędziów z Andersonem Silvą, a wynik walki zmieniono na no-contest z powodu wpadki dopingowej obu zawodników.

Robbie Lawler z kolei ostatnią walkę stoczył w sierpniu 2020 roku. Wówczas musiał uznać wyższość Neila Magny. Amerykanin znajduje się obecnie w serii czterech porażek z rzędu.

Zobacz także:

KSW 62: Wzruszająca zapowiedź walki Grzebyk-Zaromskis! Pojawiły się łzy… [WIDEO]

To jest coś wyjątkowego! Wzruszony Marius Zaromskis (23-9) wspomina wyjazd z kraju i prosi o wsparcie swoich kibiców. Litwin już siedemnastego lipca stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem (17-4)

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis