MMA PLArchiwumNate DiazNate Diaz zaskoczył wszystkich! Zdradził w co się zaangażuje po swojej ostatniej walce w kontrakcie z UFC

Nate Diaz zaskoczył wszystkich! Zdradził w co się zaangażuje po swojej ostatniej walce w kontrakcie z UFC

Tą informacją Nate Diaz zaskoczył wszystkich! Popularny Amerykanin, który ma przed sobą ostatnią walkę w obowiązującym go kontrakcie z UFC zdradził, czym się zajmie w swojej najbliższej przyszłości.

Nate Diaz

Przypominamy, że Nate Diaz już w najbliższy weekend 10 września na gali UFC 279 w Las Vegas skrzyżuje rękawice z wschodzącą gwiazdą amerykańskiego giganta Khamzatem Chimaevem. Będzie to ostatnia walka stocktończyka w jego kontrakcie z UFC.

Po niej będzie już wolnym zawodnikiem.

Nate Diaz zaskoczył wszystkich! Zdradził w co się zaangażuje po swojej ostatniej walce w kontrakcie z UFC

To jednak nie oznacza, że Diaz skończy ze sportem i z promowaniem MMA. Wręcz przeciwnie!

Właśnie dowiedzieliśmy się co Nate Diaz będzie robił tuż po zakończeniu swojego kontraktu z UFC. Amerykanin otwiera bowiem organizację spotów walki o nazwie Real Fight Inc, na której kibice mają oglądać rywalizację sportową na zasadach MMA, boksu i jiu jitsu.

37-latek będzie jednym z głównodowodzących osób nową organizacją. Bardzo możliwe, że sam stoczy walkę w Real Fight Inc.

Aktualnie organizacja Real Fight Inc. poszukuje zawodników do swojej stajni. Póki co jednak na rynku amerykańskim, choć nie wiadomo jak mocno rozrośnie się nowy biznes Nate’a Diaza.

Zobacz także:

Zawodniczka była bardzo szczęśliwa po walce! Postanowiła obnażyć się przed kibicami! [WIDEO] Widzieliście?

Do zaskakującej sytuacji doszło na sobotniej gali Bare Knuckle Fighting Championship w Bangkoku. Tai Emery zrobiła sporo, aby jej pierwsza walka na gołe pięści została zapamiętana. Australijka była bardzo szczęśliwa. W pewnym momencie postanowiła obnażyć się przed kibicami.

PRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

Organizacja PRIME SHOW MMA ma kłopoty? Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o konkurencji podczas ”Aferek”. Ponadto ”Boxdel” zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego do FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis