MMA PLNajnowszeNate DiazNate Diaz podał datę powrotu do oktagonu UFC! Wyklucza jednak walki z… Khamzatem i Conorem!

Nate Diaz podał datę powrotu do oktagonu UFC! Wyklucza jednak walki z… Khamzatem i Conorem!

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie Nate Diaz podał datę powrotu do oktagonu UFC. Tak przynajmniej interpretują to internauci i inne portale branżowe – bo o co innego w tym przypadku może chodzić?

Nate Diaz

Diaz, który swoją ostatnią walkę w oktagonie stoczył w czerwcu 2021 roku na UFC 263, gdzie przegrał decyzją sędziów z Leonem Edwardsem podał na twitterze wpis, w którym umieścił datę. Najprawdopodobniej chodzi o datę jego powrotu i limit wagowy walki, w której wystąpi.

Nate Diaz podał datę powrotu do oktagonu UFC

Nate Diaz zamieścił wpis, w którym napisał: “30 lipca, 170 funtów”. Wtedy wówczas odbywa się gala UFC 277, a Nate Diaz ma znaleźć się w rozpisce tego wydarzenia:

Co ciekawe, Nate Diaz wcześniej był zestawiany z Khamzatem Chimaevem na galę 2 lipca. Informacja o tym zestawieniu przypadkowo pojawiła się podczas transmisji z wywiadu z Daną Whitem, który stał na tle planowanych rozpisek UFC:

Zdjęcie

Diaz jednak wykluczył potencjalną walkę z Khamzatem Chimaevem wskazując, że jest kontuzjowany. Kontuzjowany – wg Diaza – jest też inny jego potencjalny rywal:

“Kamzity i Conor to kontuzjowane cipki, więc nie wiem dlaczego oni cały czas gadają te bzdury, kiedy są kontuzjowani.” – napisał Diaz.

Pytanie zostaje jedno – z kim UFC zestawi Nate’a Diaza? Amerykanin już pewnie wie, ale w mediach społecznościowych wywołał poruszenie, kiedy zapewnił, że jego zdaniem z łatwością poddałby bohatera walki wieczoru minionej gali UFC 274 – Charlesa Oliveirę:

“Tak dla formalności – udusiłbym Olivierę. Łatwo.”

Zobacz także:

McGregor naśmiewa się z Fergusona i usuwa wpisy: Wygląda jak McNugget z McDonald’s!

Conor McGregor w prześmiewczy sposób skomentował porażkę Tony’ego Fergusona na gali UFC 274. Irlandczyk po chwili usunął wpisy ze swojego Twittera.

Anita Bekus przywita nową zawodniczkę KSW przed własną publiką na KSW 70 w Łodzi

Anita Bekus (5-2, 2 KO) będzie miała okazję zaprezentować się przed własną publicznością w Atlas Arenie. Trenująca w Łodzi Polka 28 maja skrzyżuje rękawice z debiutującą w organizacji KSW Gruzinką, Sofiią Bagishvili (5-1, 3 Sub). Starcie odbędzie się podczas KSW 70 w limicie kategorii słomkowej.

Charles Oliviera wskazał z kim chce walczyć o pas! To zawodnik z jedną wygraną w czterech ostatnich walkach!

Charles Oliviera wygrał walkę wieczoru gali UFC 274 w Phoenix, gdzie poddał w pierwszej rundzie Justina Gaehtje. Brazylijczyk, który stracił pas mistrzowski wagi lekkiej po niezrobieniu wagi do tego starcia, teraz ma zagwarantowaną szansę jego odzyskania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis