MMA PLConor McGregorMcGregor naśmiewa się z Fergusona i usuwa wpisy: Wygląda jak McNugget z McDonald’s!

McGregor naśmiewa się z Fergusona i usuwa wpisy: Wygląda jak McNugget z McDonald’s!

Conor McGregor w prześmiewczy sposób skomentował porażkę Tony’ego Fergusona na gali UFC 274. Irlandczyk po chwili usunął wpisy ze swojego Twittera.

Foto: UFC

Przypomnijmy, że Tony Ferguson doznał bolesnej porażki podczas UFC 274. Michael Chandler spektakularnie znokautował “El Cucuy’a” w drugiej rundzie ich starcia na gali w Phoenix (czytaj więcej). “Żelazny” wyczuł moment, zobaczył dziurę w gardzie rywala i w niespodziewanym momencie posłał go na deski morderczym front-kickiem na szczękę.

Po walce Fergusona głos zabrał Conor McGregor, który ponownie pozwolił sobie na kilka mocnych i prześmiewczych słów skierowanych w stronę Amerykanina.

Jakbyś wyjął to z torby McDonald’s i zanurzyłbyś w sosie, to zjadłbyś to bez chwili zastanowienia. Bez żadnych wątpliwości. Jego twarz wygląda jak Chicken McNugget z McDonald’s. To szalone!

– napisał “Notorius”, który po chwili usunął swój wpis z Twittera.

To niejedyny wątek związany z McGregorem podczas tej walki, ponieważ tuż po zwycięstwie “Iron” wyzwał byłego podwójnego mistrza UFC na pojedynek.

Pomiędzy Irlandczykiem a Fergusonem od dłuższego czasu jest gorąco. Tony wyzywał “Mystic Maca” do walki jeszcze w październiku ubiegłego roku (zobacz więcej). Wówczas nie brakowało wymian słownych i wbijania szpilek.

Porażka z Michaelem Chandlerem jest dla “El Cucuy’a” czwartą przegraną z rzędu w UFC. Pozycja Amerykanina w największej organizacji MMA w Europie powoli robi się zagrożona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis