MMA PLNajnowszeProfessional Fighters LeagueNate Diaz otrzymał lukratywną ofertę od PFL! Miałby walczyć z… YouTuberem!

Nate Diaz otrzymał lukratywną ofertę od PFL! Miałby walczyć z… YouTuberem!

Jedna z żywych legend świata mieszanych sztuk walki Nate Diaz otrzymał lukratywną ofertę od organizacji PFL. Zawodnik ze Stockton miałby zmierzyć się w walce na zasadach MMA z popularnym amerykańskim youtuberem.

Nate Diaz otrzymał lukratywną ofertę od PFL

Nate Diaz to była gwiazda UFC. Obecnie 38-latek porzucił już możliwość walki o najwyższe sportowe cele i skupia się na kasowych starciach.

Takie stoczył ostatnim razem. Po odejściu z UFC zmierzył się w walce pięściarskiej z youtuberem i pięściarzem jednocześnie – Jakiem Paulem. Diaz starcie to przegrał decyzją sędziów, ale pokazał się z dobrej strony.

Nate Diaz otrzymał lukratywną ofertę od PFL! Miałby walczyć z… YouTuberem!

Teraz natomiast otrzymał on lukratywną ofertę od organizacji PFL. Diaz miałby zarobić za tą walkę bagatela… 15 milionów dolarów.

Skąd taka kwota?

Otóż, jeden z założycieli PFL Donn Davis gościł w programie The MMA Hour, gdzie opowiadał o przyszłości organizacji, którą zarządza.

Oprócz informacji o przejęciu Bellatora, Davis rzucił także pomysłem na walkę w MMA między Natem Diazem a Jakiem Paulem, które miałoby być rewanżem za ostatnie starcie pięściarskie obu mężczyzn:

“Jedna rzecz, jeśli chodzi o Nate’a czy zawodników, czy przedsiębiorców, to oni są sami dla siebie. Robią co chcą. Nate zrobi to, co będzie chciał, na co będzie miał ochotę. Próbuję dać mu jedynie znać, że jesteśmy otwarci na jego walkę u nas. Otwieramy mu drzwi. Chcę otworzyć przed nim drzwi i powiedzieć, że ma 15 milionów dolarów, a to jest Jake Paul. Przez te drzwi widać też jaką mamy strukturę i jak się z nami współpracuje.”

Czy według Was Nate Diaz powinien przyjąć taką propozycję od PFL?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis