MMA PLKSWNarkun ostro o mistrzu KSW: Nie będę mówił o tym podrabiańcu! Ja jestem prawdziwym mistrzem!

Narkun ostro o mistrzu KSW: Nie będę mówił o tym podrabiańcu! Ja jestem prawdziwym mistrzem!

Tomasz Narkun (19-6) podczas wczorajszej gali Seaside BattleS MMA 3 wrócił na odpowiednie tory. ”Żyrafa” wraca również do formy jeśli chodzi o swoje wypowiedzi w wywiadach. Były mistrz KSW w mocnych słowach wypowiedział się o aktualnym mistrzu wagi półciężkiej. Zawodnik ze Szczecina zapewnia, że to on jest prawdziwym mistrzem.

Narkun

33-latek wrócił na odpowiednie tory po trzech przegranych z rzędu. ”Żyrafa” przegrał z Philem De Friesem w walce o pas wagi ciężkiej, z Ibragimem Chuzhigaevem tracąc tytuł kategorii półciężkiej oraz efektownie przed czasem z reprezentantem Brazylii – Luisem Henrique Da Silvą.

Podopieczny Piotra Bagińskiego wczoraj wystąpił w main evencie, gdzie bez problemów ekspresowo w 16-sekund zdemolował Antonio Zovaka (7-5).

Narkun mocno o mistrzu KSW!

Tomasz Narkun w rozmowie z mediami chociażby portalem InTheCage.pl został zapytany o aktualnego mistrza wagi półciężkiej KSW – Ibragima Chuzhigaeva. To była mocna wypowiedź ”Żyrafy”.

Słuchaj, nie będę mówił o tym podrabiańcu. To nie jest dla mnie prawdziwy mistrz. Ja jestem prawdziwym mistrzem, zawsze nim byłem i nigdy nie straciłem pasa na rzecz tego pajaca.

Zobacz także:

Pudzian i jego przyszłość? Martin Lewandowski zabiera głos!

Gala XTB KSW Colosseum 2 przeszła już do historii. Wydarzenie to rozniosło się sporym echem zarówno ze względu na samą wielkość eventu, jak i liczbę spektakularnych zwrotów akcji. “Pudzian”, który był jednym z bohaterów owej gali, ku zdziwieniu większości fanów wrócił ze swojego pojedynku na tarczy. Była to jego druga porażka z rzędu…co teraz z byłym strongmanem?

Marcin Najman zgłasza gotowość na rewanż! Pudzianowski stanowczo odpowiada! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem ”El Testosteron” w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że jest gotowy i chętny na rewanżowy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Nie trzeba było też długo czekać na odpowiedź weterana największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis