MMA PLNajnowszeHybrid MMAPatryk Akinyeye vs. Michał Choiński w walce wieczoru celebrytów sobotniej gali Hybrid MMA

Patryk Akinyeye vs. Michał Choiński w walce wieczoru celebrytów sobotniej gali Hybrid MMA

Już w najbliższą sobotę w Hali OSiR w Mosinie odbędzie się gal Hybrid MMA: Początek. Poznaliśmy walkę weiczoru tego wydarzenia.

Patryk Akinyeye vs. Michał Choński
Foto: Hybrid MMA

Zamysłem organizacji jest to, aby kibice mogli zobaczyć zarówno walki zawodowców, jak i ludzi ze świata Internetu oraz showbiznesu. W najważniejszym pojedynku rękawice skrzyżują Patryk “Black Panther” Akinyeye (1-0) oraz Michał Choiński (1-0).

Akinyeye został ogłoszony jako bohater main eventu już jakiś czas temu. To aktor, fotomodel i trener personalny, który aktywnie działa w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie. Mogliśmy oglądać go również na torze w niedawno zakończonej edycji programu Ninja Warriors Polska. Matka Patryka jest Polką, ojciec pochodzi zaś z Nigerii. “Black Panther’ zaliczył zawodowy debiut w czerwcu bieżącego roku. Na gali Silesian MMA 10 w niespełna półtorej minuty znokautował kolanem Ireneusza Strawę.

Jego rywalem będzie Michał Choiński. Zdobył on popularność dzięki udziałowi w reality show “Hotel Paradise’. Jest instruktorem sportów walki – boksu oraz kickboxingu. “Choina” Podobnie jak Akinyeye w 2023 roku zadebiutował zawodowo w MMA. Na gali Strife 3 znokautował w pierwszej rundzie Dariusza Sierheja znanego pod pseudonimem “Hejter Akopa”. Kilka lat wcześniej walczył również amatorsko na galach Slugfest i Thunderstrike Fight League. Walczył m.in. na gali TFL 12 w Radomiu, gdzie wystąpili też m.in. Daniel Rutkowski, Kacper Formela, Adrian Bartosiński, Łukasz Siwiec, Piotr Kacprzak czy Cezary Oleksiejczuk.

W sportowej walce wieczoru zmierzą się natomiast były zawodnik KSW Michał Dreczkowski i Litwin Arturas Kudresovas.

Gala Hybrid MMA: Początek już 4 listopada w Hali widowiskowo-sportowej OSiR Mosina.

Bilety na gale dostępne:
Ebilet

Gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie od 29,99 zł.
PPV

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis