MMA PLNajnowszeClout MMANajman trenuje w środku nocy: Robię to dla siebie i dla was! Żeby usunąć go z internetu! [WIDEO]

Najman trenuje w środku nocy: Robię to dla siebie i dla was! Żeby usunąć go z internetu! [WIDEO]

Marcin Najman jest mocno zmotywowany przed nadchodzącym starciem. ”El Testosteron” już dziewiątego marca stoczy swój piąty pojedynek w organizacji Clout MMA. Były pięściarz wystąpi wysoko w karcie, gdzie w Łodzi zmierzy się z Jackiem Murańskim. Najman zapowiada, że to dla siebie i dla kibiców, aby pokonać ”Murana” i usunąć go z internetu.

Najman

Najman do tej pory stoczył w Clout MMA cztery pojedynki, lecz z żadnego nie wyszedł zwycięsko. W swoich ostatnich dwóch starciach były pięściarz przegrywał przez dyskwalifikacje z Adrianem Ciosem.

W jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi Najman w rozmowie z Goniec Sport zapewnił, że twarda głowa Murańskiego jest mitem.

Nie wierzę w twardą głowę Murańskiego. Chciałbym wam wszystkim pokazać, że to mit, który się zbudował poprzez niewiedzę niedoświadczonych zawodników. Chciałbym tym niedoświadczonym pokazać, że nie chodzi o twardość jego głowy, tylko precyzję zadawanych ciosów.

Najman trenuje i zapowiada!

Marcin Najman w środku nocy udostępnił nagranie, na którym trenuje i zapowiada zwycięstwo nad Jackiem Murańskim.

”El Testosteron” gwarantuje, że musi zrobić co tylko może, aby pokonać ”Murana” i usunąć go z internetu.

Wspomniane nagranie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis