MMA PLMarcin NajmanNajman Show: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Najman Show: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

Najman Show: Gdzie oglądać? Redaktorzy MMA.PL nie stronią od dobrego żartu, dlatego serdecznie zapraszamy na spektakl, w którym główną rolę zagra sam Marcin Najman! Zupełnie nowy format rozrywkowy wkracza na salony. Gwarantujemy, że będziecie klepać ze śmiechu! Najman Show będzie można oglądać na specjalnej platformie. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

Najman Show: Gdzie oglądać
Foto: Najman Show

Najman Show wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Najman Show: Kiedy gala?

Najman Show to program, którego na polskim rynku jeszcze nie było. Rozmowa o kulisach show biznesu oraz freak-fightów opakowana humorem i satyrą. Całość transmitowana na żywo – z możliwością zatelefonowania do swoich ulubieńców

Bokser, zawodnik MMA, cesarz, pisarz, filantrop, a teraz jeszcze show-man. Marcin Najman to człowiek orkiestra. Częstochowianin startuje z własnym talk-show niczym Jimmy Fallon – chociaż Amerykanin chyba już kończy swoją przygodę z telewizją – ekhm, przepraszam Jimmy’ego oraz Was za moją toksyczność.

Najman Show: Gdzie oglądać?

CZY JESTEŚCIE GOTOWI? NIE? To chciałem tylko przekazać, że Arkadiusz „Pan Pawłowski”, znany głównie z krzyczenia do mikrofonu na galach freakowych – będzie jednym z gości w programie Marcina Najmana. Dziękuję za uwagę.

Dominik Pudzianowski dał się poznać jako gość, który dużo robi, a mało mówi. Dlatego nie jestem przekonany, czy jego angaż w talk-show to dobry pomysł, ale podobno cierpliwy nawet kamień ugotuje.

Show: Data, miejsce, godzina

Najman Show – wielkie widowisko już 24 września. Start transmisji o godzinie 18:00. Przygotujcie się na kilkadziesiąt minut dobrej zabawy!

Najman Show: Transmisja w PPV

Na koniec crème de la crème, czyli Monika Laskowska we własnej osobie. W programie Marcina Najmana nie mogło zabraknąć królowej mikrofonu. Ale spokojnie! Tym razem Monika będzie przygotowana, jak nigdy wcześniej – oczywiście, że nie będzie. Czujecie się zachęceni? Jeżeli tak, to całe wydarzenie możecie obejrzeć, klikając – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis