MMA PLNajnowszeHighleagueNajman nie wierzy w walkę ze Starym Muranem: On zawsze coś wymyśli

Najman nie wierzy w walkę ze Starym Muranem: On zawsze coś wymyśli

To walka, na którą czekała cała freakowa społeczność, ale jeden z jej uczestników twierdzi, że do niej nigdy nie dojdzie. Marcin Najman bowiem nie wierzy w walkę ze Starym Muranem czyli Jackiem Murańskim.

Najman nie wierzy w walkę ze Starym Muranem

Starcie to obyło już ogłoszone przez organizację High League, ale ostatecznie do niej nie doszło z powodu wypadnięcia Murańskiego z przyczyn prywatnych.

Jednak face to face między Najmanem a Murańskim i tak przejdzie do historii:

Najman nie wierzy w walkę ze Starym Muranem: On zawsze coś wymyśli

Marcin Najman jest jednym z uczestników ogłoszonego Grand Prix legend, do którego dojdzie na gali High League 7. W rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, “El Testosteron” przyznał, że nie wierzy, że kiedykolwiek dojdzie do jego walki ze Starym Muranem:

“A co do walki ze mną? To ja i tak nie wierzę, że taka walka kiedykolwiek się odbędzie. Przecież on spierdolił tyle razy. Nawet po tej gali High League 5, gdzie mieliśmy face to face, gdzie wszedłem w niego z buta.

To Wy nie wiecie tego, ale on się tam autentycznie zesrał. Później zaczął wymyślać, że on nie walczy ze mną 1 na 1, tylko ma być 2 na 2, że on się za czyjeś plecy schowa. Tam już była kupa przed walką i tej walki by nie było 1 na 1. Ja nie wierzę. On zawsze coś wymyśli.

Nawet jak będzie wychodził do walki ze mną, to się poślizgnie na schodkach, skręci kostkę i i tak nie wyjdzie do niej. No nie wierzę. Inaczej – w taką walkę byłbym w stanie uwierzyć tylko wtedy, kiedy zamkną drzwi na osiem spustów od zewnątrz, a on będzie już w środku.”

Zobacz także:

Jakub Wikłacz z nowym rywalem na XTB KSW Colosseum 2! Będą grzmoty!

Mistrz KSW w wadze koguciej, Jakub Wikłacz (14-3-1, 9 Sub), stanie do pierwszej obrony pasa podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Rywalem Polaka będzie autor niesmowitego nokautu z gali XTB KSW 81, Werllesonem Martinsem (18-5, 6 KO, 8 Sub). Jojua musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji więzadeł w kolanie. Do konfrontacji na szczycie kategorii koguciej dojdzie już 3 czerwca na PGE Narodowym.

UFC on ESPN+ 81 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas kolejna gala w UFC Apex w Las Vegas. Organizatorzy spotkali się z pewnymi problemami związanymi z walką wieczoru. W co-main evencie gali wystąpi natomiast Polak.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis