MMA PLNajnowszeŁukasz RóżańskiNajman mocno o braku miejsca Różańskiego w plebiscycie: Jest to jeden wielki skandal! 

Najman mocno o braku miejsca Różańskiego w plebiscycie: Jest to jeden wielki skandal! 

Marcin Najman postanowił zareagować w mocnym stylu w mediach społecznościowych po ostatnim Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Polskiego Sportowca. Na liście nie pojawił się pięściarz Łukasz Różański, który w tym roku sięgnął po tytuł mistrzowski.

Najman

Polak w kwietniu sięgnął po tytuł mistrza świata federacji WBC, gdy przed własną publicznością pokonał już w pierwszej rundzie Alena Babicia. Różanski nie został uwzględniony w czołowej dwudziestce plebiscytu.

Nie zostałem ujęty w tej dwudziestce, więc najwidoczniej ktoś kto oceniał, widział to inaczej. Nie spodziewałem się, że mnie nie będzie. Myślę, że wagą mojego sukcesu jest wyjazd do Uzbekistanu, gdzie zostałem mocno doceniony i wyróżniony. Może za rok będę w “Przeglądzie Sportowym” – skomentował Różański w programie ”Ring” w TVP Sport.

Różański: A mi się wydaje, że za tym stoi polityka!

Marcin Najman zabrał głos i zapewnia, że kompletnie nie zgadza się z tym co wydarzyło się na Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Moi drodzy właśnie zakończył się coroczny plebiscyt na najlepszego Polskiego sportowca na TOP 10 najlepszych Polskich sportowców. Plebiscyt organizowany przez Przegląd Sportowy – pokazywany w telewizji Polsat. Tegoroczny plebiscyt to dla mnie jeden wielki bulshit. Dlaczego tak uważam? Dlatego, bo jedyny Polski mistrz świata Łukasz Różański, który w fenomenalny sposób zdobył tytuł WBC w Polsce. Po prostu niszcząc Babicia w 1 rundzie, walczył o tytuł który dzierżyli niegdyś tacy zawodnicy jak Mike Tyson, Lennox Lewis, Vitali Kliczko i o ten tytuł walczył Andrzej Gołota z Lennoxem Lewisem. Polski mistrz świata w boksie nie znalazł się w TOP 10. Ktoś mi powie głosowali kibice, tak? A mi się wydaje, że za tym stoi polityka w cudzysłowie oczywiście. Jest to jeden wielki skandal. Łukasz niczym się nie przejmuj, bo się liczy to co mówi cesarz, a cesarz mówi, że jesteś przynajmniej w TOP 5 Polskich sportowców, przynajmniej w TOP 5 i pamiętaj, że kibice uważają tak samo. Żadna polityka tego nie zmieni.

Wspomniana wypowiedź:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis