MMA PLArchiwumMarcin NajmanNajman komentuje przejście Adamka do FAME i ostrzega: Nie próbuj wchodzić mi w drogę!

Najman komentuje przejście Adamka do FAME i ostrzega: Nie próbuj wchodzić mi w drogę!

Marcin Najman postanowił szybko zabrać głos w mediach społecznościowych, gdy oficjalnie ogłoszono, że nowym zawodnikiem FAME MMA został legendarny Tomasz Adamek. Góral w przyszłym roku stoczy dwie pożegnalne walki w freakowej organizacji. Były mistrz świata zaznaczył, że będzie to tylko i wyłącznie walka w boksie.

Adamek

Przypomnijmy, że ”El Testosteron” już wielokrotnie w przeszłości nawoływał do walki w MMA z Adamkiem. Najman zapewniał, że w tej formule pokonałby byłego mistrza świata.

Tomek ostatnio zabiera głos często, jeśli chodzi o MMA. A o MMA Tomek nie wie nic. Wie tyle, że jest coś takiego jak MMA. I stąd również…. zainspirowany wieloma opiniami w internecie po wczorajszej mojej wypowiedzi odnośnie tego, że ja mam odmienne zdanie na temat walki „Ferrari” vs Łaszczyk, zaproponowałem, że po co Tomek ma szukać rywala na tą walkę ostatnią, jak rywal jest. Tyle, że mówimy o MMA, wtedy szanse, wydaję mi się, będą wyrównane, a walka tak emocjonująca, że pobije wszelkie rekordy oglądalności. Wiecie o jakim mówię rywalu…Tak, Marcin Najman. Jestem gotów postawić na szali, żebyście sobie nie myśleli, ten piękny, biały pas mistrza Europy WKU.

Najman swój najbliższy pojedynek stoczy podczas drugiej edycji Clout MMA, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. Częstochowianin zmierzy się z dużo lżejszym podopiecznym Mirosława Oknińskiego – Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim, którego możecie dobrze znać z kanału ”Ebe Ebe”.

Najman zabiera głos!

Marcin Najman postanowił szybko zabrać głos w mediach społecznościowych po ogłoszeniu Tomasza Adamka.

Tomasz Adamek góral z Gilowic bądź pozdrowiony Adamku. Nie wszyscy dowierzali, że przyjdziesz do cesarstwa freak fightów toczyć swoje kolejne boje, ale cesarz Najmanus jest łaskawy. Witam Cię, rozgość się. Tylko nie próbuj, nie próbuj nigdy wchodzić mi w drogę. Więcej informacji na ten temat już drugiego października w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:00 na kanale YouTube Clout MMA – serdecznie was zapraszam.

Moi drodzy. Spokojnie. Cesarz musi się najpierw odbudować i wygrać ze dwie  walki. Ale to może się stać  szybciej niż myślicie.Teraz by się przydała trylogia  Jóźwiak vs Bąbel w klasyczny mma. Poza tym jaki sens mają walki Adamka w Fame mma w boksie? We Freakach powinno być mma

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis