MMA PLNajnowszeClout MMANajman jako “Smutny Mikołaj” na media treningu przed Clout MMA 3. Chciał zapakować Ciosa do wora na śmieci!

Najman jako “Smutny Mikołaj” na media treningu przed Clout MMA 3. Chciał zapakować Ciosa do wora na śmieci!

Marcin Najman znowu zaskoczył publiczność! “Ojciec Chrzestny Freak Fightów”, a od niedawna “Cesarz Freak Fightów” na media treningu przed Clout MMA 3 pojawił się jako… “Smutny Mikołaj”. “Smutny”, bowiem zamiast wora z prezentami miał… wór na śmieci!

Najman jako

A do tego wora chciał zapakować swojego rywala – Adriana Ciosa, z którym skrzyżuje rękawice po raz drugi w karierze. Ich pierwsza walka odbyła się na gali Clout MMA 2 i zakończyła się dyskwalifikacją Najmana za nielegalne ciosy w tył głowy oraz wyniesieniem Ciosa na noszach z klatki.

Teraz przyjdzie im zmierzyć się ze sobą po raz drugi.

Gala Clout MMA 3 odbędzie się już dzisiaj, czyli w piątek 29 grudnia. Walką wieczoru całego wydarzenia będzie starcie dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej – Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem. Dla Hajto będzie to druga walka we freakach, a dla Wawrzyniaka będzie to debiut w klatce.

Najman jako “Smutny Mikołaj” na media treningu przed Clout MMA 3. Chciał zapakować Ciosa do wora na śmieci!

Zanim jednak dojdzie do gali Clout MMA 3, kibice mogli oglądać media trening oraz ceremonię ważenia, w których udział wzięli wszyscy zawodnicy znajdujący się w karcie walk dzisiejszej imprezy.

Fajerwerki były podczas ważenia między Najmanem a Ciosem. “El Testosteron” pojawił się na nim w stroju “Smutnego Mikołaja” i chciał zapakować Adriana Ciosa do wora na śmieci.

Zobaczcie jak wyglądała cała ta akcja:

A Wy komu będziecie kibicować w dzisiejszym pojedynku Najmana z Ciosem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis