MMA PLNajnowszeClout MMAMarianna Schreiber znokautowała kolegę na media treningu. Ten imitował utratę przytomności

Marianna Schreiber znokautowała kolegę na media treningu. Ten imitował utratę przytomności

Marianna Schreiber, czyli żona polityka Prawa i Sprawiedliwości i popularna influenserka, a także Królowa Freak Fightów, koronowana przez samą siebie znokautowała kolegę na media treningu przed Clout MMA 3!

Marianna Schreiber znokautowała kolegę

Schreiber już dzisiaj, czyli w piątek 29 grudnia w jednej z najciekawiej zapowiadających się walk gali Clout MMA 3: Santa Clout zmierzy się z “Najlepszą Polską Dziennikarką”, posiadającą też profil na portalu OnlyFans – Moniką Laskowską.

Influenserka jest faworytką tego starcia, a po tym, co widzieliśmy na media treningu, tą faworytką będzie chyba jeszcze większą.

Marianna Schreiber znokautowała kolegę na media treningu przed Clout MMA 3

Wczoraj, na dzień przed galą Clout MMA 3 odbył się media trening oraz ceremonia ważenia zawodników biorących udział w tym show.

Swoje umiejętności przed widzami zaprezentowała także Marianna Schreiber. Debiutująca dzisiaj w klatce influenserka znokautowała wysokim kopnięciem kolegę, z którym przedstawiała swoje umiejętności w sportach walki.

Ten z wrażenia imitował nawet utratę przytomności!

Zobaczcie jak to wyglądało:

Przypominamy, że walką wieczoru wydarzenia, jakim będzie gala Clout MMA 3 będzie starcie dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej. W klatce na gali freakowej staną na przeciwko siebie Tomasz Hajto i Jakub Wawrzyniak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis