MMA PLNajnowszeClout MMANajman boi się stanąć face to face z Ciosem przed Clout MMA 3? “Po liściu, jaki dostał ma uraz”

Najman boi się stanąć face to face z Ciosem przed Clout MMA 3? “Po liściu, jaki dostał ma uraz”

Czy Marcin Najman boi się spotkania stanąć face to face z Adrianem Ciosem? Obaj zmierzą się na nadchodzącej, piątkowej gali Clout MMA 3, ale kibice do tej pory nie oglądali jak zawodnicy ci stanęli na przeciwko siebie twarzą w twarz.

Najman boi się stanąć face to face z Ciosem

Starcie Najman vs Cios 2 będzie rewanżem za ostatnią walkę tej dwójki, którą nieoczekiwanie wygrał Cios przez dyskwalifikację Najmana za nielegalne ciosy w tył głowy.

Obaj są też zażartymi medialnymi wrogami i ich kolejna konfrontacja stanowi nie lada chrapkę dla społeczności freak fightowej w Polsce.

Najman boi się stanąć face to face z Ciosem przed Clout MMA 3? “Po liściu, jaki dostał ma uraz”

Teraz, w tygodniu promującym galę Clout MMA 3, która odbędzie się w piątek 29 grudnia, fani zastanawiają się czy zobaczą spotkanie face to face między Najmanem a Ciosem.

Ostatni taki staredown zakończył się potężnym liściem ze strony Ciosa:

Teraz Adrian Cios zapewnia, że tamte wydarzenia spowodowały to, że Najman obawia się spotkania face to face z nim przed piątkową konfrontacją:

“CZY ZOBACZYMY DZIŚ FACE-TO-FACE NAJMAN VS CIOS?

CESARZ regularnie odmawia spotkania twarzą w twarz z ADRIANEM CIOSEM. Po ostatniej porażce przez dyskwalifikację zarzekał się, że wszystko z nim sobie wyjaśni, ale tylko bez ochrony

Dziś o 20:00 konferencja przed CLOUT MMA 3. Czy CESARZ w końcu stanie twarzą w twarz ze swoim ogromnym wrogiem?”

Przypominamy, że walką wieczoru gali Clout MMA 3 jest starcie dwóch byłych piłkarzy i reprezentantów Polski – Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem. Będziecie oglądać to wydarzenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis