MMA PLBoksNa kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził swój głos!

Na kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził swój głos!

Jesteście ciekawi na kogo w nadchodzących wyborach prezydenckich zagłosuje Tomasz Adamek? Legendarny pięściarz zdradził, na którego kandydata odda swój głos.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Choć głos w nich to kwestia indywidualna i każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem, to kibice sportowi są ciekawi, jak głosują ich ulubieńcy. Fani Tomasza Adamka wiedzą, na kogo ten odda swój głos.

Na kogo w wyborach zagłosuje Tomasz Adamek?

Tomasz Adamek w rozmowie z portalem niezalezna.pl zdradził kogo poprze swoim głosem w niedzielnych wyborach. Choć kandydatów na rząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej jest aż jedenastu, to Adamek nie ma wątpliwości, na kogo odda swój głos:

“Moi znajomi, Polacy, których znam, oczywiście wszyscy są zmobilizowani, głosują na prawicę, na Andrzeja Dudę. Ja myślę, że są to głównie osoby, które wyjechały w tych trudnych latach z Polski, którzy mają dość komuny, “czerwonych polityków”.

Fajnie by to wyglądało, gdyby była tylko jedna tura, ale być może będzie druga tura. Dużo jest jednak ludzi nie związanych z Kościołem, antykatolików, którzy pójdą pewnie głosować na przykład na Trzaskowskiego, na tych, co są za LGBT. To jest przecież chore i to trzeba zmienić, nie może tak być.Jesteśmy katolickim narodem, wygrywaliśmy wojny i komunę, mam nadzieję, że ludzie zmobilizują się przy tych wyborach.” – zdradził.

Tomasz Adamek znany jest z konserwatywnego systemu wartości, stąd jego poparcie dla urzędującego prezydenta, który reprezentuje konserwatywną partię Prawo i Sprawiedliwość.

Zobacz także:

Pudzianowski nie rezygnuje z walk w MMA: Szybka rehabilitacja i wracamy do roboty

Wiele osób zastanawia się nad przyszłością nowego gwiazdy organizacji FEN. Okazuje się, że Krystian Pudzianowski nie rezygnuje z walk w MMA i po krótkiej rehabilitacji zamierza powrócić do klatki.

Dojdzie do walki Popek – Najman? “El Testosteron” odpowiada!

W poniedziałek Paweł “Popek” Mikołajuw (3-4) ogłosił, iż kolejną walkę w MMA stoczy on dla FAME MMA. Od razu pojawiło się pytanie, czy rywalem rapera będzie Marcin Najman (2-5), na co zdecydował się odpowiedzieć sam były bokser.

Ojciec tarczą dla syna! Nietypowy trening bokserski w wykonaniu małego chłopca [WIDEO]

Niejednokrotnie w historii sportów walki można było zobaczyć niecodzienne formy treningu. Na jedną z takich zdecydował się ojciec młodego adepta boksu, będąc dla niego… żywą tarczą.