MMA PLNajnowszeFAME MMAMurański zgadza się na dwie walki! Warunek spełniony, pieniądze zostaną wpłacone na fundacje!

Murański zgadza się na dwie walki! Warunek spełniony, pieniądze zostaną wpłacone na fundacje!

Jacek Murański zaskoczył swoim zachowanie podczas programu ”face to face”. ”Muan” zgadza się stoczyć dwie walki jednego wieczoru, lecz miał jeden ważny warunek. Zaproponował, aby 50 tysięcy zostały przekazane na fundację WOŚP i 50 tysięcy na Caritas Polska.

Murański

Transmisja FAME MMA 15 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Jako pierwszy w klatce zamelduje się Mateusz Murański, który podczas FAME MMA 15 w Łodzi stoczy wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą.

Murański ostatni pojedynek stoczył w Tauron Arenie. Przy starciu z Alanem Kwiecińskim również był wielki konflikt. Mateusz wygrał na punkty. ”Muran” w drugiej odsłonie miał rywala na deskach.

Murański złożył propozycje!

Rafał Pasternak (jeden z właścicieli FAME MMA) pojawił się i zgodził się na propozycję Jacka Murańskiego. ”Muran” stoczy dwie walki jednego wieczoru i organizacja wpłaci 50 tysięcy na WOŚP i 50 tysięcy na Caritas Polska.

Jacek Murański podkreślił, że patrzy się tylko na negatywne rzeczy. W pewnym momencie pokazał Michałowi Baronowi dokumenty. ”Muran” pewnego roku był największym fundatorem WOŚP (anonimowym w okręgu wałeckiego). 

Cały program poniżej:

Zobacz także:

Hit! Marcin Najman ogląda i ocenia pierwszą walkę Jacek Murański – Arek Tańcula! [WIDEO] Widzieliście?

Było takie nagranie z Jackiem Murańskim, więc czas na Marcina Najmana. ”El Testosteron” oglądnął i skomentował pierwszy pojedynek ”Murana” w rzymskiej klatce. Mowa o FAME MMA 12, gdzie doszło do walki Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Niewykluczone, że już w piątek w Łodzi dojdzie do rewanżu w rzymskiej klatce. Warunek: ”Aroy” po walce z Mateuszem Murańskim musi być gotowy i zdolny do dalszej rywalizacji.

Hardkorowy Koksu sprzedawał nielegalne w Polsce suplementy. Kanał Sportowy zrywa z nim współpracę! Co wy na to?

Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika ma kłopoty! Kulturysta sprzedawał w swoim sklepie nielegalne w Polsce suplementy. Po wykryciu sprawy Kanał Sportowy zerwał z nim współpracę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis